Wyndham Hotels & Resorts Partnerem Branżowym XVI Forum Profit Hotel 2022

Udostępnij artykuł

Największa na świecie franczyzowa firma hotelarska pod względem liczby obiektów została Partnerem Branżowym najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa. XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022 odbędzie się 5 grudnia w Crowne Plaza Warsaw – The HUB.

Wyndham Hotels & Resorts Partnerem Branżowym XVI Forum Profit Hotel 2022
Wyndham Hotels & Resorts Partnerem Branżowym XVI Forum Profit Hotel 2022

O Wyndham Hotels & Resorts

To największa na świecie franczyzowa firma hotelarska pod względem liczby obiektów, z około 9 100 hotelami w ponad 95 krajach na 6 kontynentach. Posiadając łącznie około 836 000 pokoi, Wyndham zajmuje wiodącą pozycję w klasie hoteli ekonomicznych i midscale. Firma zarządza 24 markami hotelowymi, w tym Ramada®, Wyndham®,  Vienna House®, Tryp®, Trademark Collection®, Registry Collection®, Super 8® i Days Inn®. Wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy Wyndham Rewards oferuje 95 milionom zarejestrowanych członków możliwość wymiany punktów na usługi noclegowe w tysiącach hoteli, kurortów wypoczynkowych i domów na wynajem.

O Forum

XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022 to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie profesjonalistów branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele hoteli i obiektów noclegowych w osobach: właścicieli niezależnych, inwestorów; prezesów, dyrektorów i kupców z sieci hotelarskich, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla sektora HoReCa.

Forum Profit Hotel® to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki szesnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane i najbardziej oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie Forum

  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich, a także największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek, a także właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2022 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2022.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, a także newsowego portalu HORECANET.PL.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.11.2022
Aktualizacja: 10.11.2022