Wyndham Wrocław Old Town zostanie otwarty w lutym

Udostępnij artykuł

Wyndham Hotels & Resorts kontynuuje międzynarodową ekspansję. 205-pokojowy Wyndham Wrocław Old Town zostanie otwarty na początku lutego br. Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasta, w dawnym hotelu Sofitel. Będzie zarządzany przez Mogotel Hotel Group. Dyrektorem został Tomasz Majszyk.

Wyndham Wrocław Old Town
Wyndham Wrocław Old Town – wizualizacja

Wyndham Wrocław Old Town

Hotel oferuje 205 pokoi, rozległe atrium, a na najwyższym piętrze – strefę wellness, z salą fitness, sauną, a także łaźnią parową. W hotelu znajdują się różnorodne strefy gastronomiczne, w tym luksusowa restauracja, przytulny salon oraz bar. Na osoby podróżujące służbowo czeka także 11 sal konferencyjnych, które łącznie pomieszczą ponad 400 uczestników.

Wyndham Wrocław Old Town to najnowszy obiekt w europejskim portfolio Wyndham Hotels & Resorts. Obejmuje ponad 350 działających hoteli w 30 krajach i 90 planowanych obiektów.

Christian Michel, wiceprezes ds. rozwoju Europy w Wyndham Hotels & Resorts EMEA, powiedział: Cieszymy się, że we współpracy z Mogotel otwieramy nasz pierwszy luksusowy hotel Wyndham w Polsce. Polska jest krajem z dużym potencjałem i bogatą ofertą turystyczną, która przyciąga zróżnicowany typ podróżnych. Dzięki korzystnym warunkom ekonomicznym, a także dużemu popytowi wewnętrznemu, Polska stwarza idealne możliwości rozwoju dla naszej branży i doskonale wpisuje się w firmową strategię rozwoju sieci w Europie.

Ivans Dokicans, dyrektor ds. rozwoju i członek zarządu Mogotel Hotel Group, skomentował: Wrocław jest pięknym historycznym miastem. Dlatego jesteśmy dumni z debiutu marki Wyndham właśnie tutaj. Wyndham Wrocław Old Town to nasz drugi obiekt we współpracy z Wyndham Hotels & Resorts. Po hotelu Wyndham Garden Munich Messe w Niemczech. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Wyndham Hotels & Resorts

Wyndham Hotels & Resorts (NYSE: WH) to największa na świecie pod względem liczby obiektów franczyzowa firma hotelarska. Obsługująca około 9 tys. hoteli w prawie 95 krajach na 6 kontynentach. Posiada łącznie około 803 tys. pokoi Firma zarządza 22 markami hotelowymi, w tym Super 8®, Days Inn®, Ramada®, Microtel®, La Quinta®, Baymont®, Wingate®, AmericInn®, Hawthorn Suites®, Trademark Collection®, a także Wyndham®. Wyndham Hotels & Resorts jest również wiodącym dostawcą usług w zakresie zarządzania hotelami. Wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy Wyndham Rewards oferuje 90 milionom zarejestrowanych członków możliwość wymiany punktów na usługi noclegowe w tysiącach hoteli, kurortów wypoczynkowych, a także domów na wynajem. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wyndhamhotels.com.

Mogotel Hotel Group

Mogotel Hotel Group to wiodący operator hotelowy w krajach bałtyckich, działający w branży hotelarskiej i turystycznej od 2002 roku. Firma zarządza wielomarkowymi obiektami na Łotwie, w Estonii, Bułgarii, a także na Ukrainie. Oferując ponad 1600 pokoi w obiektach klasy ekonomicznej, średniej i luksusowej. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mogotel.com

Źródło: Wyndham Hotels & Resorts

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 10.01.2022
Aktualizacja: 10.01.2022