XV Forum Profit Hotel 2020: znamy już datę i miejsce jubileuszowej edycji!

[TYLKO U NAS] Najważniejsze w Polsce spotkanie branży w osobach hotelarzy, inwestorów, a także kupców i dostawców HoReCa, odbędzie się w naszej autorskiej, tradycyjnej i stacjonarnej formule już 14 grudnia w Crowne Plaza Warsaw – The Hub. Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELI i portalu HORECANET.PL. Serdecznie zapraszamy do udziału.

W programie tradycyjnie: indywidualne spotkania kupców z dostawcami, merytoryczne i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące wsparcia dla biznesu od najwybitniejszych praktyków i ekspertów oraz całodzienne dyskusje i prelekcje. Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominowane będą obecną sytuacją. Nie zabraknie pogłębionych analiz, wniosków, prognoz oraz wzajemnego wsparcia i praktycznych porad. Jak co roku, jako organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia odbywającego się w wersji stacjonarnej, ale ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

To jak ogromna jest potrzeba indywidualnych spotkań, wzajemnego wsparcia, rozmów kuluarowych, czy wymiany ostatnich doświadczeń pokazało organizowane przez nas w identycznej formule, najważniejsze w Polsce spotkanie restauratorów, kupców oraz dostawców HoReCa: XVIII FOOD BUSINESS FORUM 2020 (7 września w Sheraton Grand Warsaw). Zainteresowanie oraz liczba kilkuset uczestniczących w nim osób, przerosła nasze najśmielsze oczekiwanie. Jesteśmy niezmiernie dumni, a jednocześnie bardzo wdzięczni za to jakim zaufaniem jesteśmy obdarzani od lat przez uczestników rynku. Ogromy to zaszczyt Szanowni Państwo, że dostrzegacie sens i nasze zaangażowanie. Chciałbym przy tej okazji, raz jeszcze wszystkim bardzo podziękować – powiedział Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

XVIII Forum Rynku Hotelarskiego FOOD BUSINESS FORUM 2020 (7 września, Sheraton Warsaw Hotel)
>> prosimy kliknąć w zdjęcia aby zapoznać się z podsumowaniem wydarzenia <<

Tymczasem już dziś serdecznie zapraszamy dostawców do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe. Zapraszamy!

BUSINESS SPEED DATING
czyli indywidualne spotkania kupców i dostawców HoReCa

Forum Profit Hotel to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki piętnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć i co roku organizować najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Spotkania Business Speed Dating realizowane w oryginalnej formule autorstwa BROG B2B
podczas XIV Forum Runku Hotelarskiego Profit Hotel 2019

Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy bierze udział ponad 60 osób wyłącznie bezpośrednio odpowiedzialnych za inwestycje w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach hotelarskich oraz największych obiektach niezależnych.

Firmy, którym szczególnie zależy na zaprezentowaniu swojej oferty inwestorom, właścicielom obiektów niezależnych oraz kupcom z sieci serdecznie zapraszamy do współpracy m.in. w ramach naszej autorskiej formuły Business Speed Dating.

SUPPLIER OF THE YEAR 2020
czyli konkurs dla najlepszych dostawców HoReCa

W konkursie Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2020 wezmą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora HoReCa, które zgłosiły i opłaciły swój udział w XV Forum Profit Hotel 2020 jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating.

Spotkania będą organizowane w ramach wydarzenia. Trzech, równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera Jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas uroczystej, wieczornej kolacji z Galą na zakończenie XV Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2020.

Zwycięzcy konkursu Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2019
Uroczysta kolacja z Galą konkursów Supplier of the Year 2019 oraz Profit Hotel Awards 2019 podczas XIV Forum Profit Hotel 2019
(11 grudnia 2019, Marriott Warsaw Hotel)

Już wkrótce na zaktualizowanej stronie internetowej www.profithotel.pl odnajdą Państwo wszelkie szczegóły i program tegorocznej edycji.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.