XVII Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy 2021 za nami

Udostępnij artykuł
Polskie Hotele Niezależne – Harmony Polish Hotels już po raz XVIII zorganizowały Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy, które odbyły się w dniach 20-22 września br. w Hotelu Amax w Mikołajkach. Nasza redakcja również miała okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Tegorocznym hasłem przewodnim regat były „ZMIANY…”, które w największym stopniu dotknęły w ostatnim czasie hotelarzy.

Należy szczególnie docenić możliwość spotkania naszej branży, by oprócz integracji i sportowej, zdrowej rywalizacji, rzecz jasna w duchu przyjaźni, móc wspólnie zastanowić się nad tym jak zachodzące zmiany przekierować na pozytywne kierunki, rozwój i wspólną współpracę. To dla nas czas inspirujących dyskusji nad tym co wszyscy razem i każdy z osobna może dziś zrobić, aby jak najlepiej odnaleźć się w nowych realiach, by zwyczajnie nie osiąść na mieliźnie przeciętności. Tegoroczne regaty po raz kolejny pokazały, że nawet jeśli przychodzi nam zwątpić w „bezpieczny port”, łatwiej o nowe horyzonty możliwości, ponieważ nikt z nas nie jest w tej podróży sam – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Harmony Polish Hotels i dodaje: – Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim hotelarzom, przyjaciołom, żeglarzom, którzy docenili możliwość bycia z nami, po prostu razem, znowu po tej samej stronie brzegu…

W tym roku do udziału w przygodzie pod żaglami zgłosiło się siedemnaście załóg hotelarzy z całej polski, m.in. załoga Polskiego Holdingu Hotelowego.

Dziękujemy Harmony Polish Hotels za zaproszenie do udziału w XVIII Ogólnopolskich Regatach Żeglarskich. Cieszymy się, że jako zespół Polskiego Holdingu Hotelowego mogliśmy wspólnie z innymi hotelarzami brać udział w zawodach i wprowadzić trochę sportowej rywalizacji na mazurskie wody. To wydarzenie po raz kolejny pokazało, że hotelarze są solidarni i mogą wspólnie nie tylko podejmować działania dla dobra całej naszej branży, ale też dobrze się razem bawić, co jest szczególnie ważne w tych trudnych, pandemicznych czasachpodkreślił  Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Ponadto udział w wydarzeniu wzięły reprezentacje: INX Design Hotel – Kraków, Osada Jak Tu Ładnie – Górkło, Port Lake Resort & SPA – Stare Sady, Sunport Ekomarina – Stare Sady, Klub Mila -Kamień, Termy Warmińskie – Lidzbark Warmiński, hotel Willa Port – Ostróda, hotel Warszawa – Augustów, hotel Skal – Ustronie Morskie, hotel Amax – Mikołajki, jak również firma Profitroom.

Regaty Hotelarskie to spotkanie wyczekiwane przez nas cały rok. Wyjątkowa, radosna atmosfera towarzysząca zakończeniu sezonu wakacyjnego,  wymieszana z odrobiną sportowej rywalizacji daje doskonałe połączenie. Mimo odległości i transferu z drugiego końca Polski nigdy się nie wahamy. Jesteśmy już zapisani na kolejne edycje w 2022 roku. Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tej wyjątkowej imprezie – mówi Mateusz Zieliński Business Development Director Profitroom

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Po zakończonych wyścigach zorganizowanych na jeziorze Mikołajskim organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników spotkania na uroczystą kolację, podczas której  ogłoszone zostały wyniki regat oraz wręczone zostały puchary i nagrody.

Tegoroczne regaty wygrała załoga hotelu Roberts Port Lake Resort & SPA. Na podium znalazły się również załogi Jak Tu Ładnie oraz Profitroom, zajmując odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Najlepszą załogą z Grupy Harmony Polish Hotels została załoga hotelu Willa Port. Wszystkim uczestnikom gratulujemy doskonałej formy i rywalizacji w prawdziwie przyjaznej atmosferze.

Kolejna edycja dopiero za rok, ale organizatorzy już teraz serdecznie zapraszają wszystkich na XIX Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy, które odbędą się we wrześniu 2022 r.


ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 22.09.2021
Aktualizacja: 22.09.2021