XVIII Forum Profit Hotel® 2024 odbędzie się 2 grudnia!

Udostępnij artykuł

[TYLKO U NAS] Najważniejsze w Polsce spotkanie inwestorów, właścicieli niezależnych hoteli i obiektów hotelarskich, prezesów i dyrektorów sieci, a także kupców i dostawców HoReCa, odbędzie się po raz osiemnasty. Tradycyjnie, w naszej autorskiej formule, spotkamy się na XVIII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel® 2 grudnia br. w Hotelu Arche Krakowska w Warszawie.

XVIII Forum Profit Hotel 2024

Organizatorem Forum Profit Hotel® jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca m.in czasopism ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE i portalu HORECANET.PL.

W programie XVIII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel® 2024:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich oraz największych hoteli i obiektów niezależnych z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnymi.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS® 2024 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2024.
XVII-FORUM-PROFIT-HOTEL-2023-11-grudnia-Hilton-Warsaw-City

Forum Profit Hotel to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród inwestorów, właścicieli niezależnych hoteli, prezesów i dyrektorów sieci, ekspertów oraz dostawców. Mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki ponad dwudziestoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Już dziś serdecznie zapraszamy dostawców HoReCa do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe! Co roku podczas Forum Profit Hotel®, w indywidualnych rozmowach z firmami dostarczającymi produkty i usługi dla HoReCa, biorą udział wyłącznie osoby bezpośrednio odpowiedzialne za inwestycje w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach hotelarskich oraz dużych obiektach niezależnych.
WWW.PROFITHOTEL.PL

Kontakt – BROG B2B
Karolina Stępniak
redaktorka naczelna
Świat Hoteli, Horecanet.pl
tel. 664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
biuro@brogb2b.pl, z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 02.07.2024
Aktualizacja: 03.07.2024