Yasumi Spa Instytut w hotelu Majewski

Udostępnij artykuł

W kompleksie spa w hotelu Majewski przewidziane są m.in.: gabinety kosmetyczne (zabiegi na twarz i ciało), masażu, medycyny estetycznej, modelowania sylwetki, fryzjer.

Dwugwiazdkowy hotel Majewski jest nowo otwartym obiektem. Położony jest przy trasie E22 Gdańsk- Elbląg około 1 km od Zamku Krzyżackiego. Obiekt dysponuje bazą noclegową na 79 osób, zapleczem konferencyjnym na 130 osób, restauracją, drink barem, salą taneczną, kręgielnią, klubem bilardowym, salonem gier, siłownią. Właścicielem jest firma Alfa Jan Majewski.

Pierwszy instytut Yasumi przy hotelu ruszy w najbliższym czasie w trzygwiazdkowym hotelu Murat w Redzie, gdzie w części spa powstaną m.in.: gabinety odnowy biologicznej, siłownia i fitness oraz basen i sauny. Firma nie chce na razie ujawniać szczegółowych planów oraz nazw kolejnych hoteli, z którymi będzie kooperował w przyszłości.

Współpraca odbywa się na zasadzie partnerstwa, a nie franczyzy. Koszt inwestycji uzależniony jest od koncepcji spa. Żeby wejść do sieci, trzeba zainwestować minimum 150-180 tys. zł. W tej cenie partner dostaje projekt salonu oraz jego wyposażenie. Do tej kwoty trzeba jednak doliczyć nakłady na remont i adaptację powierzchni, które są zależne od jego stanu.

W portfolio Yasumi znajduje się ponad 20 salonów kosmetycznych i miejskich ośrodków spa, które oferują liczne zabiegi na ciało i twarz oraz masaże. Zabiegi wykonywane są na bazie profesjonalnych kosmetyków takich firm jak: kanadyjski koncern Elixea by Moor Spa (kosmetyki w 100 proc. naturalne), francuski koncern Collin i hiszpański koncern De Noyle’s.
 

Opublikowano: 21.05.2010
Aktualizacja: 21.05.2010