Z Raffles Europejski Warsaw do Nobu Hotel Warsaw

Pełniąca do niedawna funkcję Business Development Managera w warszawskim hotelu Raffles Ilona Brodowska dołączyła do zespołu nowo powstającego – również w stolicy – hotelu Nobu. Objęła stanowisko Director of Event Sales.

Ilona Brodowska w swojej karierze związana była z takimi warszawskimi obiektami jak Hyatt czy Bristol. Od października 2017 roku do stycznia br. odpowiadała za rozwój w luksusowym Rafflesie, a teraz wzmacnia szeregi zespołu Nobu Hotel Warsaw. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie.

Otwarcie hotelu Nobu planowane jest na sierpień br. Oprócz 117 pokoi i wykwintnej, japońskiej restauracji, w obiekcie znajdziemy także strefę wellness, Nobu Café, Nobu Bar oraz przestrzeń eventową. Hotel zlokalizowany jest u zbiegu ulic Koszykowej i Wilczej. Inwestycja łączy wyremontowane, historyczne skrzydło kamienicy, w której do niedawna mieścił się Hotel Rialto oraz zupełnie nową część, której fasada zachwyca szkłem, kamieniem i naturalną zielenią zasadzoną na zewnętrznych tarasach.

ŚWIAT HOTELI: luty-marzec 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.