Z zestawem KFC Move Box zniżki na dostęp do Gali Move

Udostępnij artykuł

Do Mistrzostw Świata w piłce nożnej pozostały jeszcze prawie dwa tygodnie, ale dla wszystkich fanów sportowych emocji KFC już teraz przygotowało promocję. W limitowanej ofercie pojawił się właśnie KFC Move Box wypełniony kawałkami kurczaka. Każdy zestaw KFC Move Box to 10 zł zniżki na dostęp do transmisji Gali Move Federation.

KFC Move Box

Move Federation to pierwsza w Polsce federacja piłkarska z udziałem influencerów znanych m.in. z freak-fightowych walk. Pierwsza Gala odbędzie się już 19 listopada w Arenie Gliwice, a wśród gwiazd pojawią się m.in. Boxdel, Wojtek Gola, Tromba, Natsu, Monika Kociołek, Bandura oraz MrDzinold.

KFC, jako sponsor Gali Move Federation, przygotowało dla wszystkich ciekawych pierwszej Gali, promocję. W restauracjach pojawił się właśnie KFC Move Box, który składa się z 6 Hot Wings i 6 stripsów. Każdy zestaw w cenie 39,99 zł zawiera kod na 10 zł zniżki na zakup dostępu do transmisji Gali Move. Oferta dostępna będzie na miejscu w KFC oraz w dostawie przez najbliższe dwa tygodnie, do 19 listopada br.

Move Federation to nowy wymiar piłki nożnej, w której najistotniejszą rewolucją jest boisko w kształcie owalu. Pole do gry mierzy 45m długości i 20m szerokości, a z kolei bramki mają 4 m szerokości i 2,44m wysokości. W turnieju weźmie udział sześć sześcioosobowych drużyn męskich i dwie sześcioosobowe mieszane. Każdy zespół składać się będzie z 6 zawodników (1 bramkarz i 5 graczy w polu). Mecze, w których nie obowiązuje zasada spalonego, będą trwać 20 minut, z 5-minutową przerwą w połowie czasu.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: KFC

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 08.11.2022
Aktualizacja: 08.11.2022