Zapraszamy na nasze stoisko na Gastrotargach Smakki

Udostępnij artykuł

[POD NASZYM PATRONATEM] Właśnie wystartowała pierwsza edycja Gastrotargów Smakki. W Centrum EXPO XXI obecnych jest ponad 100 wystawców i 50 ekspertów, a także wielu uczestników. Znajdą się wśród nich osoby związane z hotelarstwem, restauracjami i cateringiem pragnące uzyskać cenne wskazówki dla rozwoju biznesu i zobaczyć z bliska najlepsze rozwiązania dla gastronomii. Zapraszamy do odwiedzania stoiska naszego wydawnictwa BROG B2B w lokalizacji A25. Targi potrwają do 25 marca.

Gastrotargi Smakki to nowe wydarzenie na mapie branży HoReCa. To projekt,  który na stale zagości w kalendarzu branży, gdzie będą promowane najświeższe trendy w gastronomii i nowości produktowe. Hasło #gastronomiawspolnasprawa połączy społeczność, która działa na rzecz wspólnego celu, aktywnie wspiera się w rozwoju, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Pomysłodawcami i założycielami nowej inicjatywy są m.in. Grzegorz Sendor, prezes zarządu i Anna Wielgos, wiceprezes zarządu firmy Space4Trade, organizatora Gastrotargów Smakki. Oboje dysponują ogromnym doświadczeniem w organizowaniu targów o międzynarodowym zasięgu.

W ramach wydarzenia zaplanowano m.in. Konferencję “Gastrobiznes w praktyce” oraz Olimpiadę Kawy by Tom Obracaj & Marcin Rusnarczyk, a także Projekt Zielonek Ekokuchni Smakki czy Mistrzostwa Palarni “Cup of Poland”.

Rynek Dostawców HGastroReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 23.03.2023
Aktualizacja: 23.03.2023