Zaprezentuj hotel, sieć lub ofertę w publikacji Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2023

Udostępnij artykuł

W sierpniu ukaże się najważniejsza w roku publikacja przeznaczona dla profesjonalistów branży w osobach inwestorów, właścicieli hoteli niezależnych, prezesów, dyrektorów i kupców z sieci – Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2023. Zapraszamy do współpracy hotele, sieci i firmy hotelarskie, które chciałaby przedstawić swoją działalność, ofertę franczyzową czy zamieścić ogłoszenia (sprzedaż, rekrutacja).

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2023

Prezentacja w ramach współpracy obejmuje:

  • powierzchnię pod reklamę wizerunkową (cała strona lub 1/2 strony)
  • publikację w dziale „Wybrane hotele, sieci i firmy hotelarskie”, na którą składa się:
    – opis;
    – informacja o inwestycjach zakończonych i planowanych;
    – obszerny KOMENTARZ PREZESA LUB PRZEDSTAWICIELA FIRMY.

Tradycją naszego wydawnictwa jest, że zawiera najnowsze i najciekawsze prognozy, analizy, również dane statystyczne. Także wyniki finansowe oraz wypowiedzi najwybitniejszych praktyków i ekspertów. Prezentuje ofertę oraz sylwetki najlepszych firm dostarczających swoje produkty lub usługi przeznaczone dla sektora hotelarskiego.

Wydanie powstaje przy udziale najwybitniejszych ekspertów, analityków, instytucji badawczych, a także doskonale znanych i cenionych praktyków rynku. Stanowi rzetelne źródło wiedzy na temat tego sektora. Każdego roku, tylko tu, można odnaleźć unikatowe i ekskluzywne dane statystyczne, analizy. Także wyniki, prognozy finansowe, komentarze specjalistów, przedstawicieli największych sieci, a także niezależnych hotelarzy i właścicieli obiektów hotelarskich.

Wersja papierowa i interaktywna

RAPORT ukaże się zarówno w tradycyjnej wersji papierowej, jak i elektronicznej, która nabierze wymiaru interaktywnego. Oznacza to, że nie tylko publikacja dotrze do poszukiwanej grupy docelowej w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce. Również umożliwi bezpośredni kontakt z Państwa ofertą za pośrednictwem odnośników, linków czy dodatkowych filmików osadzonych w wersji online, które wzmocnią komunikację.

Nowe funkcjonalności to pakiet, który łączy doskonale znaną w branży naszą wieloletnią tradycję wydawniczą z formami komunikacji, które umożliwia najnowsza technologia. To nie tylko najlepszy, precyzyjny i bezpośredni kanał komunikacji z ekspertami, możliwość dołączania materiałów video, czy opracowań źródłowych i uzupełniających. Również skuteczny nośnik dla ofert i przekazów reklamowych, które od teraz zyskują, np. możliwość bezpośrednich przekierowań do stron prezentujących od razu ich wszelkie szczegóły. To wspaniałe uzupełnienie naszej oferty ze strefy wydawniczej. Znacznie poszerza zakres możliwości współpracy oraz stopień jej efektywności w komunikacji „business to business” – powiedział Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Do kogo trafi Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2023?

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2023 to najbardziej oczekiwane na polskim rynku, specjalistyczne wydawnictwo, którego egzemplarze docierają wprost do rąk decyzyjnych profesjonalistów w osobach:

– właścicieli obiektów niezależnych;
– inwestorów i twórców konceptów hotelowych;
– prezesów, zarządów i dyrektorów obiektów z sieci hotelarskich;
– „kupców” – menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje i inwestycje w sieciach hotelarskich i największych obiektach w Polsce;
– architektów, pracowni projektowych, dekoratorów wnętrz;
– analityków i ekspertów rynku hotelarskiego;
– wszystkich profesjonalistów branży.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Z uwagi na całoroczną „żywotność”, to także nasze najbardziej efektywne, medium marketingowo-reklamowe o szerokim zasięgu. Odbiorcy korzystają z niego wielokrotnie, czerpiąc wiedzę aż przez 12 miesięcy. Tym samym uzyskują wielokrotny w roku kontakt z Państwa reklamą lub komunikacją. RAPORT, jak co roku, będzie obecny i szeroko promowany na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży HoReCa w Polsce, a także ukaże się w interaktywnej formule.

Oczywiście, tradycyjnie przypominamy, iż pełen dostęp do naszych czasopism jest dla wszystkich całkowicie bezpłatny! Zachęcamy do lektury i współpracy!

Zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na skutecznym dotarciu do decyzyjnych profesjonalistów branży.

TERMIN PUBLIKACJI: SIERPIEŃ 2023
TERMIN SKŁADANIA ZLECEŃ NA REKLAMĘ: 7 SIERPNIA 2023

Publikacja powstaje w BROG B2B – mediach efektywnej komunikacji – wydawcy czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee, a także Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Biurem Reklamy
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży BROG B2B
tel. 664 463 083, z.pak@brogb2b.pl

Kontakt z redakcją
Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
tel. 664 463 096, k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.07.2023
Aktualizacja: 05.07.2023