Zmiany personalne w Arche

Jakiś czas temu informowaliśmy, że pełniąca funkcję dyrektor generalnej w Arche Geologiczna, Małgorzata Gipsiak objęła to samo stanowisko w hotelu Arche Poloneza. Jednak w rozmowie z nami Władysław Grochowski, prezes Grupy, zdradził, że nastąpiły zmiany w tej kwestii.

Małgorzata Gipsiak została nową dyrektor Arche Hotel Krakowska, oczywiście nadal pełniąc tę funkcję w obiekcie przy Geologicznej. Natomiast stery w Arche Hotel Poloneza objął Rafał Warda, który równolegle jest dyrektorem zarządzającym w Grupie Arche. Notabene hotelem przy Poloneza już kierował w okresie marzec 2018 – luty 2020. Obiekty, o których mowa znajdują się w Warszawie.

Małgorzata Gipsiak w przeszłości pracowała w warszawskim i łódzkim hotelu Novotel. Przed związaniem się z Grupą Arche w lutym 2019 roku, była zastępcą dyrektora generalnego i kierownikiem gastronomii w Golden Tulip Warsaw Airport.

Rafał Warda w przeszłości związany był m.in. z Hotelem Silesian w Katowicach. Stanowisko dyrektora zarządzającego w Grupie Arche objął w listopadzie 2019 roku. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

ŚWIAT HOTELI czerwiec-lipiec 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Grupa Arche jest właścicielem prężnie rozwijającej się sieci hoteli. Kolekcja Arche to rewitalizowane hotele historyczne oraz hotele miejskie. Każdy z nich ma swoją historię, niepowtarzalny styl. W 2018 roku liczba obiektów wzrosła prawie dwukrotnie.

Do Kolekcji Arche należą: Pałac i Folwark Łochów, Zamek Janów Podlaski, Hotel Tobaco w Łodzi, Koszary Arche Hotel, Cukrownia Żnin, Arche Hotel Częstochowa, Arche Hotel Lublin, Arche Hotel Poloneza, Arche Hotel Krakowska, Arche Hotel Geologiczna , Hotel Puławska Residence, Arche Residence Łódź oraz Arche Hotel Siedlce.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.