Zmiany personalne w Louvre Hotels Group

Udostępnij artykuł
Ostatni kwartał roku w Louvre Hotels Group upływa pod znakiem transferów i awansów, które w obliczu wyzwań stojących przed branżą wzmacniają potencjał kadrowy polskiego regionu sieci.

Listę zmian otwiera ważny transfer Iwony Janosiewicz. Od 20 lat związanej z branżą. Dotychczas swoją rozwijała karierę w ramach grupy hotelowej Orbis/Accor. Od 2016 roku piastowała stanowisko General Managera hotelu Mercure Wrocław Centrum. Jej bogate doświadczenie zawodowe, a także zaangażowana postawa stanowią dla LHG wielki atut w realizacji celów rozwojowych grupy. Iwona Janosiewicz z początkiem października objęła stanowisko Cluster General Managera multibrandowego obiektu Louvre Hotels Group. Zlokalizowany jest przy ulicy Towarowej w Warszawie. Obejmuje hotele Première Classe, Campanile i Golden Tulip wraz z centrum konferencyjnym i zapleczem gastronomicznym.

Od października naprzeciw nowych wyzwań stanął również Revenue Manager warszawskiego kompleksu hotelowego Jakub Duda. Zachowując swoją dotychczasową pozycję i obowiązki, objął stanowisko Area Revenue Managera. Odpowiedzialny jest za zarządzanie przychodami większości obiektów Louvre Hotels Group w Polsce. Jego wiedza, umiejętności, a także doświadczenie zostaną zaangażowane do rozwoju PRME – globalnego projektu dedykowanego rozwojowi zarządzania przychodami w Louvre Hotels Group. Duda związany jest z grupą od 2014 roku.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Z kolei Mateusz Walaszek awansował na Rooms Division Managera warszawskiego kompleksu hotelowego. W toku kariery w Louvre Hotels Group rozwijał swoje kompetencje od szeregowego pracownika recepcji przez kierownika zmiany i Front Office Managera aż po dyrektora hotelu Première Classe Warszawa. Doskonała znajomość wszystkich aspektów funkcjonowania działu, nad którym objął kierownictwo, wspaniale przygotowała go do przyjęcia nowych obowiązków, a także realizowania stojących przed nim ambitnych celów.

Jakub Goliński związał się z Louvre Hotels Group w 2015 roku i przeszedł całą ścieżkę awansów w dziale Front Office aż po kierownika recepcji w hotelu Campanile Warszawa. Dotychczasowe zaangażowanie, a także sukcesy otworzyły przed nim drogę dalszego rozwoju w ramach grupy. Od października przejął obowiązki Mateusza Walaszka jako Manager hotelu Première Classe zlokalizowanego w warszawskim obiekcie multibrandowym.

Zmiany kadrowe i awanse w Louvre Hotels Group w ostatnich miesiącach 2021 roku objęły nie tylko warszawski kompleks hotelowy. Z początkiem listopada w uznaniu dotychczasowych sukcesów na nowe stanowisko mianowano Mateusza Lewandowskiego, związanego z LHG od 2012 roku. Jako Deputy Director of Sales Poland będzie czuwał nad dalszym wzmocnieniem pozycji rynkowej polskich hoteli grupy.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 02.11.2021
Aktualizacja: 02.11.2021