Znany przedsiębiorca inwestuje w Niechorzu

Udostępnij artykuł
Grupa Multico, której twórcą i prezesem jest przedsiębiorca oraz inwestor Zbigniew Jakubas, realizuje nową inwestycję apartamentową we wschodniej części Niechorza. W ramach pierwszego etapu Rezydencji Niechorze powstaje 89 lokali o powierzchni od 24 do 144 m kw. – W pełni wykończone i wyposażone lokale przekażemy klientom już w maju, tak aby mogli oni jak najdłużej cieszyć się sezonem letnim – zapewnia inwestor.

Klienci będą mogli wybrać apartamenty jedno-, dwu-, trzy- lub czteropokojowe, położone w budynku o niskiej zabudowie i słonecznej ekspozycji. Do każdego lokalu przynależeć będzie miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa drugiego etapu inwestycji. Znajdą się w nim takie udogodnienia, jak całoroczny basen, pokoje rekreacyjne, restauracja i kafejki.

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób zainteresowanych zakupem nieruchomości rekreacyjnych na własne potrzeby. Także do inwestorów szukających bezpiecznej lokaty kapitału w dynamicznie rosnącym segmencie branży turystycznej. Klientom oferujemy możliwość skorzystania z elastycznych pakietów wsparcia w zarządzaniu lokalem, pozyskiwaniu gości, obsługi rezerwacji oraz codziennej trosce o nieruchomość – dodaje Zbigniew Jakubas.

Apartamenty powstają w bezpośrednim sąsiedztwie piaszczystej plaży i wydm, w pobliżu lasów, szlaków turystycznych i wielu historycznych atrakcji. Atutem inwestycji ma być dostęp do kluczowych tras i węzłów komunikacyjnych prowadzących do centralnych i południowych regionów Polski. Podróżujący samolotem będą mieli do dyspozycji oddalony o zaledwie godzinę drogi port lotniczy Szczecin-Goleniów, obsługujący połączenia krajowe i zagraniczne.

Inwestycję realizuje Grupa Multico. Twórcą grupy jest Zbigniew Jakubas – przedsiębiorca i inwestor. Do grona jego spółek należy m.in. Mennica Polska, która w ostatnich latach realizowała szereg inwestycji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, w tym wielokrotnie wyróżniane obiekty Mennica Residence i Mennica Legacy Tower. Obecnie Mennica Polska buduje w Warszawie osiedle mieszkaniowe Bulwary Praskie. Z kolei w Krakowie spółka Centrum Nowoczesnych Technologii kończy realizację dużego osiedla – Nowa 5 Dzielnica.

Generalnym wykonawcą pierwszego etapu inwestycji Rezydencja Niechorze jest FB Antczak.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 31.03.2021
Aktualizacja: 20.04.2021