Żołądkowa Gorzka i Stock Prosecco ze strefami Travel Retail w Aelia Duty Free na czterech polskich lotniskach

Udostępnij artykuł
Firma Stock Polska po raz kolejny rusza z akcją wspierającą kanały sprzedaży bezcłowej. W tym roku działania w szczególny sposób obejmą podróżujących z czterech polskich lotnisk. Zlokalizowano na nich strefy dedykowane marce Stock Prosecco oraz Żołądkowej Gorzkiej w sklepach Aelia Duty Free należących do Grupy Lagardere Travel Retail. Aktywację wspiera promocja buy&get. Dla wszystkich gości przygotowano specjalne cocktailbooki z przepisami na letnie koktajle.
Garden Party Stock Prosecco w strefie wolnocłowej

Już od końca czerwca pasażerowie podróżujący z lotnisk w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, i Lublinie mogą odwiedzić w części duty free specjalne strefy Garden Party Airport Stock Prosecco, które przywołują klimat włoskich winnic.

Niezmiernie cieszymy się, że wreszcie, po wielu miesiącach lockdownu, podróżni mogą znowu latać do swoich ulubionych destynacji. Do nich z pewnością zaliczają się Włochy. Tworząc strefę Garden Party Airport Stock Prosecco inspirowaliśmy się właśnie wspomnieniami z tego kraju. Chcieliśmy, aby to miejsce oddawało niesamowity klimat Italii. Ta kojarzy nam się z rowerowymi wycieczkami, smakiem pysznego orzeźwiającego wina musującego i bujną roślinnością. Taka była również nasza inspiracja do stworzenia stref specjalnych dla Stock Prosecco. Znajdziemy w nich drewniane skrzynie z roślinami czy rowery z koszykiem, które można zobaczyć na toskańskich polach – mówi Igor Przespolewski, Trade Marketing Manager On Trade & Travel Retail w Stock Polska.

Wśród zaprezentowanych na stoisku produktów klienci znajdą zarówno dobrze znane już Stock Prosecco Treviso, jak i nowość na rynku – Stock Prosecco D.O.C Rosé, czyli lekki musujący trunek
o owocowo-kwiatowym aromacie.

Na przybyłych do strefy gości czekają także promocje buy&get. Każdy, kto kupi dwie butelki wina o pojemności 200 ml otrzyma opaskę do spania. Za zakup jednej dużej butelki 750 ml – korek do zamknięcia wina. To nie koniec niespodzianek. Dla wszystkich odwiedzających strefę Garden Party firma Stock Polska przygotowała bezpłatne cocktailbooki z przepisami na letnie koktajle, na bazie Stock Prosecco. Można je pobrać na telefon przy pomocy QR kodów.

Gratka dla fanów czterech kółek w strefie Żołądkowej Gorzkiej

Dodatkowo, w sklepie Aelia Duty Free na warszawskim Lotnisku Chopina na fanów motoryzacji czeka szczególna atrakcja. Nawiązuje do bezcłowej, limitowanej edycji opakowań wódki Żołądkowej Gorzkiej, która pojawi się niebawem w sprzedaży.

Każdy odwiedzający strefę Żołądkowej Gorzkiej na Lotnisku Chopina będzie mógł zobaczyć z bliska egzemplarz jednej z dwóch wyjątkowych replik samochodu Syrena Sport. Wyprodukowaliśmy je wraz z miłośnikami tego modelu. To auto silnie zakorzenione w warszawskim klimacie. Dodatkowo niebawem podkreśli to edycja limitowana Żołądkowej Gorzkiej. Będzie można znaleźć ją wyłącznie w sklepach Aelia na lotniskachmówi Igor Przespolewski.

Alkohol w sprzedaży pojawi się jeszcze w te wakacje. Strefy Travel na lotniskach dedykowane Stock Prosecco oraz Żołądkowej Gorzkiej można odwiedzać do stycznia 2022 roku.

Letnie strefy Stock Prosecco w lokalach gastronomicznych w całej Polsce

Oprócz działań w kanale Travel, dedykowanych marce Stock Prosecco, w ramach letniej akcji trwają także działania wspierające dział HoReCa. W całej Polsce dostępnych będzie aż 13 wakacyjnych stref. Zlokalizowanych w najważniejszych punktach na mapie Polski: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie, Zakopanem, na Mazurach oraz w Toruniu. Podobnie jak i w ubiegłym roku swoją trasę odbędzie także Cocktail Truck marki Stock Prosecco. Dla klientów przygotowano konkurs konsumencki z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.prosecconapiknik.pl.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE czerwiec-lipiec 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 05.08.2021
Aktualizacja: 05.08.2021