Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom nastąpiło podczas uroczystej Gali na zakończenie III Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee 2017, które odbyło się 16 marca br. w Sheraton Warsaw Hotel.
Sweets & Coffee Awards to jedyny, doroczny konkurs w Polsce, w którym to przedstawiciele branży wybierają najlepsze kawiarnie, cukiernie, lodziarnie i piekarnie.
ZGŁOSZENIE DO KONKURSU, UDZIAŁ WŁAŚCICIELI KAWIARNI, CUKIERNI I LODZIARNI W GALI SWEETS & COFFEE AWARDS ORAZ W CAŁYM WYDARZENIU FORUM RYNKU KAWIARNI, CUKIERNI, LODZIARNI SWEETS & COFFEE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!
KOMENTARZE JURORÓW SWEETS & COFFEE AWARDS 2017
Cukiernia działająca indywidualnie
Zwycięzca: Café Bristol

Najwyższy kunszt cukierniczy w historycznych wnętrzach warszawskiego hotelu Bristol. Ta tradycja zobowiązuje od 1901 roku. Niezwykle wysoki poziom obsługi.
Klasyczne, nieco konserwatywne wnętrze w najlepszym tego słowa znaczeniu.
Lodziarnia działająca w sieci
Good Lood

Już sama nazwa mówi wiele, jest „good”. Oferta lodowa połączona z prostotą konceptu daje możliwość skupienia uwagi na smaku lodów, a o to chodzi chyba najbardziej.
Lodziarnia działająca indywidualnie
Pastelova Manufaktura Lodów

Nieduży, rodzinny lokal w starej części Głogowa. Przebój to oczywiście rzemieślniczo wytwarzane lody o wielu smakach. Wzorcowy przykład współpracy z lokalną społecznością i władzami miasta. Przykład – lody głogowskie, oczywiście o smaku głogu i z głogowskim herbem, promowane wraz z Urzędem Miasta. Duże brawa za odwagę i ciekawe pomysły.
JUŻ JUTRO KOLEJNE UZASADNIENIA JURY!
Organizowany po raz trzeci konkurs z nagrodami Sweets & Coffee Awards to wyjątkowa okazja promocji najlepszych kawiarni, cukierni i lodziarni w Polsce oraz uhonorowania pracy, osiągnięć ich właścicieli i personelu. To także kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. Jury konkursu, jak co roku, stanowią prelegenci oraz paneliści naszej konferencji. Spośród zgłoszeń w pierwszej kolejności wyłaniani są finaliści, a następnie zwycięzcy poszczególnych kategorii.
GALERIA FOTO Z III SWEETS & COFFEE FORUM 2017
W OBIEKTYWIE WOJCIECHA BEDYŃSKIEGO
kliknij, aby obejrzeć wszystkie zdjęcia
Organizator:
BROG Marketing – platforma mediów skutecznej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.
Kontakt:
Adam Stępniak – szef zespołu sprzedaży rynku gastronomicznego
tel.: 664 463 069
a.stepniak@brogmarketing.pl
