Accor: siła grupy w obliczu pandemii – LIVE z Sabiną Bartyzel

Udostępnij artykuł
W czwartek 25 czerwca o godz. 16:45 na profilu Facebook Świata Hoteli odbędzie się rozmowa na żywo z udziałem Sabiny Bartyzel, dyrektor operacyjną Accor w Europie Środkowo-Wschodniej. Gospodynią spotkania będzie Karolina Stępniak, redaktor naczelna czasopisma Świat Hoteli oraz naszego portalu Horecanet.pl. Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału i zadawania pytań przed oraz w trakcie naszej transmisji.

W trakcie tego odcinka z cyklu naszych spotkań porozmawiamy m.in. o:
– korzyściach z przynależności do Accor w obecnej sytuacji;
– rozwiązaniach wprowadzonych przez Grupę w kontekście bezpieczeństwa gości i pracowników;
– planach rozwoju i otwarciach kolejnych obiektów.

Podczas spotkania online widzowie i słuchacze będą mogli zadawać w komentarzach pytania, na które wraz z naszym gościem postaramy się możliwie wyczerpująco odpowiadać.

Zachęcamy również do nadsyłania pytań i propozycji wątków dyskusji wcześniej na adres biuro@brogb2b.pl. Prosimy o wpis w temacie „Pytanie do Live’a z Sabiną Bartyzel.”

Cykl rozmów na żywo realizowanych za pośrednictwem profili facebookowych naszych czasopism: Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Sweets & Coffee rozpoczęliśmy 7 maja. Do dyskusji zapraszamy wybitnych ekspertów i praktyków oraz uznanych przedstawicieli sektora HoReCa. Nie zabraknie miejsca i prezentacji zainteresowanych dostawców produktów i usług.

Sabina Bartyzel to ekspert w zakresie zarządzania hotelami z wieloletnim doświadczeniem. Od 2019 roku jako dyrektor operacyjna Accor w Europie Środkowo-Wschodniej odpowiada za 26 hoteli na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji. Jest kluczową postacią w kontaktach Grupy z właścicielami hoteli i partnerami biznesowymi.

Sabina uważa, że ludzie są największym atutem firmy, dlatego najważniejsza jest dla niej satysfakcja gości i pracowników. Jest aktywnie zaangażowana w projekty CSR i działania promujące różnorodność, solidarność i walkę ze stereotypami. Wyzwania są jej największą motywacją. Prywatnie jest maratończykiem i miłośnikiem podróży.

Z Grupą Orbis związana jest od 2002 roku, a po zmianach w strukturze firmy w 2019 roku kontynuuje współpracę w ramach Accor Services Eastern Europe. Zaczynała pracę w Novotelu Centrum Kraków, potem była Zastępcą Dyrektora i Dyrektorem ibis Kraków Centrum, w 2011 r. została Dyrektorem Novotel Kraków Centrum, a następnie Novotel Kraków City West. W międzyczasie w 2014 r. objęła stanowisko Dyrektora Regionalnego hoteli midscale (Novotel i Mercure) na region Polski południowej. W 2016 dołączyła do swoich obowiązków zarządzanie nowo otwartym hotelem Mercure Kraków Stare Miasto, a rok później objęła stanowisko Dyrektora Regionalnego hoteli Accor z segmentu midscale na Węgrzech i jednocześnie Dyrektora Generalnego Mercure Budapeszt Korona. Od 2018 jako Market Place Leader była odpowiedzialna za Węgry, a rok później również za Czechy i Słowację.

Sabina Bartyzel ma również doświadczenie akademickie. Przez ostatnie 5 lat wykładała w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej na kierunku Menedżer Hotelu – Studia Podyplomowe w Krakowie, w którego tworzeniu brała czynny udział.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.06.2020
Aktualizacja: 18.06.2020