American Soul w KFC

Udostępnij artykuł

American Soul” to smak amerykańskiej kuchni. Już od 8 marca we wszystkich restauracjach KFC w Polsce będzie można spróbować burgerów i wrapperów z kurczakiem KFC z zestawem sosów: KFC Kentucky Gold oraz BBQ Whisky. 

American Soul w KFC

W ramach nowej promocji „American Soul” będzie dostępnych kilka opcji. Ulubione burgery i wrappery KFC pojawią się w amerykańskiej odsłonie w połączeniu z sosami Kentucky Gold: Kentucky Gold Grander i Kentucky Gold Wrapper. Nowością będą dania z sosem BBQ Whisky: Whisky BBQ Grander i Whisky BBQ Wrapper. Burgery “American Soul” to połączenie kurczaka, boczku oraz krażków cebulowych w aromatycznym sosach. Wrappery podawane są z kurczakiem, boczkiem, piklami oraz frytkami.

To właśnie sosy odgrywają ważną rolę. Kentucky Gold jest najczęściej wybieranym sosem w ofercie KFC. Stworzony na bazie wędzonego sosu BBQ z dodatkiem miodu i musztardy. O jego popularności świadczy fakt, że doczekał się nawet profilu na Facebooku stworzonego przez samych fanów restauracji. Natomiast BBQ Whisky to inspirowany kraftowymi smakami z USA sos na bazie prawdziwej whisky z oryginalnymi dodatkami w postaci wędzonej papryki jalapeno.

Oferta „American Soul” będzie dostępna we wszystkich restauracjach KFC w Polsce już od 8 marca.

Źródło: Biuro Prasowe KFC

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 08.03.2023
Aktualizacja: 08.03.2023