Rozgrzewające Sery wracają do KFC

Udostępnij artykuł

W tym roku marka przygotowała dla swoich fanów nową odsłonę swojej oferty: z Serowym Macaroni. Nowość to połączenie makaronu z ciepłym serem.  Oferta pierwszy raz dostępna będzie w naszym kraju na tak szeroką skalę.

Rozgrzewające Sery w KFC

Nowa odsłona uwielbianej promocji

Jak co o roku tej porze do restauracji KFC zawitała sezonowa oferta „Rozgrzewające Sery” w nowej odsłonie. W tym roku sieć restauracji przygotowała dla swoich gości niespodziankę – Serowe Macaroni. Jest to tradycyjna, amerykańska potrawa, która na całym świecie ma już rzesze wiernych fanów, a w styczniu, dzięki KFC wszyscy w Polsce będą mogli poznać jej smak.

Ofera „Rozgrzewających Serów” dostępna jest w różnych kombinacjach, tak aby każdy znalazł w niej coś dla siebie. Serowe Macaroni Grander to smak kurczaka KFC, bekonu, makaronu z serem, cheddaru oraz prażonej cebuli.

Poza tym w menu można znaleźć Serowy Macaroni Wrapper, Serowe Qurrito oraz zestaw Serowe Macaroni & Bites Box. W ofercie „Rozgrzewające Sery” jest też oczywiście propozycja dla wegetarian – Serowe Macaroni Snack Box.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 19.01.2023
Aktualizacja: 19.01.2023