Angelika Ziemianin-Jarnot w panelu podczas XVII Forum Profit Hotel® 2023

Udostępnij artykuł

Dyrektorka Grand Hotel Łódź, należącego do Likus Hotele & Restauracje weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i newsowego portalu Horecanet.pl – XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023. Angelika Ziemianin-Jarnot zabierze głos w dyskusji pt.: „Efektywna inwestycja – technologia, ekologia, marketing, koszty”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa odbędzie się 11 grudnia w Hilton Warsaw City.

Angelika Ziemianin-Jarnot

Angelika Ziemianin-Jarnot – biografia

Jestem wykwalifikowanym specjalistą w branży hotelarskiej, posiadającą tytuł magistra zarządzania hotelami oraz bogate doświadczenie w dziedzinie turystyki. Moje wykształcenie zdobyte zarówno w Polsce, jak i we Francji, pozwoliło mi doskonale połączyć teorię z praktyką, umożliwiając jednoczesne doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy w obszarze hotelarstwa.

Przez ostatnie osiem lat miałam przyjemność pracować dla Likus H&R, uznawanej za najbardziej luksusową grupę hotelową w Polsce. W ciągu mojej kariery zajmowałam różne stanowiska w hotelach należących do grupy LHR, zdobywając cenne doświadczenie i poszerzając zakres moich kompetencji. Na każdym etapie mojej ścieżki zawodowej dążyłam do doskonałości, a satysfakcja gości była moim głównym motorem działania. 

W roli głównego konsultanta tworzyłam PMS oraz system rezerwacyjny w firmie LBooking. LBooking zajmuje się rozwijaniem innowacyjnych technologii wspierających hotelarstwo, mających na celu optymalizację procesów w branży turystycznej. Jako doświadczony hotelarz miałam okazję współtworzyć system, który umożliwia modułowe wdrażanie rozwiązań, co przyczynia się do zwiększania liczby rezerwacji bezpośrednich.

Od samego początku inwestycji, jaką jest Grand Hotel Łódź, brałam udział w planowaniu i projektowaniu obiektu, wykorzystując najnowsze technologie i trendy. Wspólnie z inwestorem miałam okazję tworzyć hotel, który został zaprojektowany z myślą o ekologii, z szacunkiem do historii i szczególnym naciskiem na komfort gości. Udział w tym projekcie pozwolił mi zdobyć cenne doświadczenie biznesowe w zakresie przedsiębiorczości.

Najnowszym wyzwaniem jest objęcie stanowiska dyrektora Grand Hotelu w ramach zespołu uruchamiającego pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Łodzi. Powierzono mi kluczową rolę w tym ekscytującym przedsięwzięciu, dzięki moim umiejętnością i zaangażowaniu. Jestem gotowa stawić czoła wszelkim wyzwaniom i prowadzić zespół do sukcesu. Moja pasja do hotelarstwa oraz możliwość dalszego rozwoju motywują mnie do dalszej pracy nad umacnianiem pozycji Likus H&R jako lidera w dziedzinie polskiej turystyki luksusowej.

O Forum

W programie XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych praktyków i ekspertów w Polsce;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich oraz dużych obiektów niezależnych z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer, przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę, podczas indywidualnych spotkań z: hotelarzami niezależnymi, inwestorami, prezesami spółek hotelarskich oraz kupcami.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS® 2023 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2023.

Już dziś serdecznie zapraszamy dostawców HoReCa do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy, biorą udział wyłącznie osoby bezpośrednio odpowiedzialne za inwestycje będące w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach hotelarskich oraz dużych obiektach niezależnych.

WWW.PROFITHOTELFORUM.COM

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca i właściciel czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664-463-096
k.stepniak@brogb2b.pl

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.12.2023
Aktualizacja: 07.12.2023