Arche ogłasza koniec

Udostępnij artykuł

„Coś się kończy, a coś się zaczyna” oraz „Nastąpi koniec” – tak brzmią tajemnicze komunikaty, które 13 stycznia pojawiły się na wszystkich kontach w social mediach hoteli z Grupy Arche. To co kryje się pod hasłami wyjaśni się 17 stycznia br. o godz. 12:00 na kontach na Facebooku i Instagramie Grupy.

Arche akcja marketingowa

Mając na uwadze ostatnie sukcesy Arche, a także ciągły rozwój, nic nie wskazuje na to by podjęto decyzję o zamknięciu sieci. Analizując ostatnie działania sieci, można wywnioskować, iż akcja może wiązać się z działaniami społecznymi.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Najnowszy hotel Grupy

Rewitalizowane tereny i zabyt­kowe budynki Dolnego Miasta w Gdańsku okazały się idealnym miejscem dla kolejnej inwestycji Grupy. Położony w połu­dniowej część miasta, w nie­wielkiej odległości od południo­wego dopływu Motławy, Dwór Uphagena zyskał sze­reg funkcji. Połączonych w jeden organizm pod nazwą Arche Hotel Dwór Uphagena. Obiekt w grudniu 2021 r. otworzył się dla gości.

O Grupie Arche

Do Grupy Arche należy 14 hoteli. Zarządza również siecią barów Kuchnia za Ścianą w Warszawie, a także Parkiem Handlowym w Siedlcach. Projekty firmy otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej jak i gastronomicznej.

Grupa powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od 1991 roku świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Przez ten czas powstało wiele ciekawych  projektów i inwestycji. Wśród najlepszych realizacji znajdują się między innymi: Osiedle Albatrosów na Ursynowie, Osiedle Woronicza na Mokotowie, Osiedle Łamana we Włochach, Villa Vogla na Wilanowie, Osiedle Postępu 10 na Mokotowie w Warszawie, a także Osiedle Wybickiego w Ząbkach, wieloetapowe Osiedle Bema w Piasecznie, Osiedle Tobaco Park w Łodzi i wiele innych na terenie Warszawy i okolic. Łącznie wybudowano ponad 6 500 domów i mieszkań.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione