Berlin Döner Kebap z nowym lokalem w Grudziądzu

Udostępnij artykuł

Berlin Döner Kebap otworzył 14 lutego kolejny lokal sieci. Jest to druga restauracja marki w Grudziądzu. Po Centrum Alfa, przyszła kolej na podobnie znaną Galerię Grudziądzką. To już 70. lokalizacja sieci na mapie Polski. Otwarcie to jest o tyle wyjątkowe, że po raz pierwszy restauracja połączyła siły z lokalną kawiarnią – Bodega Cafe. Dzięki temu, udało się stworzyć charakterystyczną fuzję gastronomiczną, zwiększającą atrakcyjność miejsca dla lokalnych odbiorców.

Goście w nowej restauracji odnajdą własny, wewnętrzny food court, oddzielny kiosk do składania zamówień, czy małą strefę zabaw dla dzieci, która ma zostać ukończona w najbliższym czasie we współpracy z Galerią, a także wspomnianą już kawę. W rezultacie lokal będzie dobrym miejscem spotkań zarówno dla młodzieży, dorosłych, jak i rodzin z dziećmi. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Otwarcie drugiej lokalizacji w Grudziądzu pokazuje wiarygodność i rozpoznawalność marki. Tym bardziej cieszy, że inwestycji dokonujemy wspólnie z naszymi pierwotnymi franczyzobiorcami z tego miasta. Optymizmem napawa również dobre umiejscowienie Galerii Grudziądzkiej. Znajdujemy się tutaj pomiędzy trzema największymi osiedlami: Lotnisko, Rządz i Strzemięcin. Blisko mamy też do stacji kolejowej i węzła na autostradę A1. – mówi Karol Kostyrka, manager do spraw rozwoju Berlin Döner Kebap w Polsce.

O Berlin Döner Kebap

Marka Berlin Döner Kebap, obecna jest na polskim rynku od 26 lat. Niezmiennie dostarcza
swoje dania na wysokim poziomie. W jej menu znajdziemy zarówno klasyczne kebaby, jak i
nowoczesne połączenia smaków w postaci bestsellerów Rollo Bacon Cheese czy Rollo
Farmer. Pomimo bezpośredniego kojarzenia się z daniami mięsnymi, sieć nie zapomina
również o klientach bezmięsnych. Dlatego w jej ofercie odnajdziemy potrawy z falafelem,
jak i oryginalnym, cypryjskim serem halloumi.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad-grudzień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Berlin Döner Kebap

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 16.02.2024
Aktualizacja: 16.02.2024