Best Company Solutions: Wspieramy naszych klientów na różne sposoby

Udostępnij artykuł

[SPECJALNIE DLA NAS] Ostatnie lata są dla nas wszystkich ekstremalną jazdą na rollercoasterze – pandemia zamieszała na rynku, a teraz ostre żniwo zbierają wysoka inflacja i towarzyszące nam przy wyborach zakupowych poczucie niepewności. W naszej branży obserwujemy różne wahania rynku – jednak zauważamy też, że część naszych klientów widzi szanse w wyróżnieniu się wśród konkurencji poprzez urozmaicenie oferty lokalu, wprowadzenie wyższej jakości produktów do menu, a tym samym inwestycję w wysokiej jakości urządzenia – mówi Robert Zakaszewski, pełnomocnik zarządu ds. operacyjnych i handlowych Best Company Solutions.

Robert Zakaszewski, Best Company Solutions
Robert Zakaszewski, Best Company Solutions

Best Company Solutions jest dystrybutorem profesjonalnych sprzętów gastronomicznych renomowanych, sprawdzonych marek czołowych producentów w swoich kategoriach. W naszym portfolio klienci mogą znaleźć m.in. bardzo popularne ekspresy automatyczne Franke czy ekspresy kolbowe Dalla Corte, młynki Compak, piece hybrydowe Pratica, wyciskarki do warzyw i owoców Zumex, maszyny do lodów GelMatic czy piece piekarniczo-cukiernicze Ramalhos – te ostatnie, to ciesząca się ogromną popularnością nowość w naszej ofercie. Nowoczesna technologia i ekonomiczne rozwiązania to dwa elementy, na które klienci zwracają dużą uwagę przy wyborze urządzeń do swojej restauracji, hotelu, baru czy kawiarni.

Nowości w ofercie

Nowością w naszej ofercie są gotowe kąciki kawowe – meble uzupełnione o ekspresy do kawy i herbaty, wyciskarkę do owoców czy maszynę do lodów, pozwalają na stworzenie miłej dla oka i wygodnej w użytkowaniu przestrzeni gastronomicznej w sklepie, na stacji benzynowej czy w biurze. Mamy również doświadczony dział projektowy, który przygotowuje aranżacje przestrzeni gastronomicznych. Jesteśmy w stanie towarzyszyć naszym partnerom biznesowym na całej ścieżce – od projektu lokalu, przez dobór właściwych sprzętów, przedstawienie atrakcyjnych ofert zakupu urządzeń, doradztwo, aż po serwis.

SWEETS & COFFEE wydanie drugie 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Wsparcie i współpraca

Wspieramy naszych klientów na różne sposoby – m.in. oferując im i personelowi ich lokalów bezpłatne szkolenia z obsługi sprzedawanych urządzeń. Inspirujemy do poznawania najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych w oferowanych urządzeniach – a przez to do urozmaicenia oferty, innowacyjności, prowadzenia biznesu odpowiedzialnie. Współpracę z klientami kontynuujemy również po zamontowaniu maszyny – nasz serwis techniczny działa prężnie i jest gwarancją, że jeśli cokolwiek niepożądanego zacznie dziać się z urządzeniem, można szybko i łatwo naprawić usterkę.

Jesteśmy przekonani, że kolejny rok będzie okresem intensywnego wzrostu w Best Company Solutions, a grono naszych zadowolonych klientów będzie się powiększać.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 04.01.2023
Aktualizacja: 04.01.2023