Blycolin wystartuje w konkursie Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2019

Udostępnij artykuł
Przedstawiciele firmy – będącej pionierem w dziedzinie wynajmu tekstyliów hotelowych i gastronomicznych – spotkają się z hotelarzami niezależnymi z całej Polski, inwestorami, kilkudziesięcioma kupcami, dyrektorami i prezesami z sieci hotelarskich, podczas czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. Firma weźmie również udział w konkursie Supplier of the Year FPH 2019, którego rozstrzygnięcie nastąpi na zakończenie XIV Forum Profit Hotel 2019 (11 grudnia, Warsaw Marriott Hotel). Organizatorem jest nasza redakcja ŚWIAT HOTELI – czasopismo hotelarzy oraz portalu WWW.HORECANET.PL

Firma Blycolin od ponad 10 lat z powodzeniem zaopatruje hotele i obiekty noclegowe, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Firma w Polsce cieszy się uznaniem ponad 120 Klientów, a liczba ta ciągle rośnie.

W naszym kraju coraz więcej osób przekonuje się, że leasing tekstyliów przynosi same korzyści. Nie trzeba już samemu kupować asortymentu, co niejednokrotnie niesie za sobą duży wkład finansowy. Do tego wybór odpowiedniego rodzaju bielizny hotelowej również nie należy do najprostszych zadań.

Blycolin wychodzi naprzeciw wszystkim oczekiwaniom. Zaopatruje swoich klientów w doskonałej jakości tekstylia, produkowane przez renomowane europejskie firmy, w oparciu o międzynarodowe certyfikaty. Fachowcy z Blycolin już od pierwszego spotkania prowadzą partnerski dialog, pomagając klientowi w odpowiednim wyborze tekstyliów i ilości potrzebnych do funkcjonowania obiektu. Tekstylia prane są w najlepszych pralniach w Polsce, ponieważ Blycolin kładzie bardzo duży nacisk na wysoką jakość. Klient płaci tylko za wyprany asortyment, a do tego przez cały okres współpracy może domówić brakujące ilości. Dzięki temu koszty są adekwatne do zużycia, a tekstyliów nie zabraknie nawet przy maksymalnym obłożeniu obiektu. Profesjonalizm i zaangażowanie pracowników Blycolin zostało docenione przez klientów, którzy po raz kolejny z rzędu przyznali firmie godło „Firma Przyjazna Klientowi”.

Jednak działalność Blycolin to nie tylko kompleksowa usługa wynajmu tekstyliów hotelowych. Firma od lat inwestuje w technologie mające na celu ochronę środowiska, oraz aktywnie wspiera inicjatywy społeczne w krajach rozwijających się.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

SUPPLIER OF THE YEAR 2019
PRESTIŻ • ZAUFANIE ODBIORCÓW • SUKCES SPRZEDAŻOWY
> kliknij po szczegóły <

W konkursie Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2019 biorą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora HoReCa, które zgłosiły i opłaciły swój udział w XIV Forum Profit Hotel 2019 jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas wieczornej Gali na zakończenie XIV Forum Profit Hotel 2019.

Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.09.2019
Aktualizacja: 20.02.2022