Christmas Suite w warszawskim Hotelu Bristol. To jedyny taki apartament w Polsce

Udostępnij artykuł

Bristol Christmas Suite to pierwszy świąteczny apartament w Polsce. Legendarny Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw zaprosił do współpracy przy tym projekcie ekspertów marki Westwing.

Bristol Christmas Suite by Westwing to przestrzeń, której estetyka skupia się wokół subtelnego stylu glamour, skąpanego w odcieniach beżu, kremu i złamanej bieli. Wyważona kolorystyka apartamentu świątecznego – jednego z narożnych apartamentów Deluxe z panoramicznym widokiem na Krakowskie Przedmieście – została uzupełniona dekoracjami w odcieniach zieleni, czerwieni i złota, które wybrzmiewają na ciepłym, neutralnym tle przestrzeni.

Świąteczny apartament w Hotelu Bristol to wyjątkowy projekt, który nie tylko podąża za najważniejszymi trendami w dekoracji wnętrz na okres bożonarodzeniowy, ale również podkreśla historyczny sznyt i wytworność hotelowego stylu, z którym od lat kojarzony jest Hotel Bristol – mówi Marta Suchodolska, dyrektorka kreatywna Westwing Polska.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli wrzesień-październik 2023

Przytulny klimat we wnętrzu Świątecznego Apartamentu Bristol tworzą odpowiednie dodatki: poduszki w subtelnej kolorystyce, ręcznie tkany pled czy choinki mieniące się odcieniami złota, beżu i kremowego. Uzupełnieniem aranżacji są też elementy typowo świąteczne, jak girlandy, wieńce i figurki kultowych dziadków do orzechów.

Co roku świąteczna aura przy Trakcie Królewskim oczarowuje warszawiaków oraz Gości odwiedzających stolicę. Bardzo się cieszymy, że Hotel Bristol znajduje się w samym centrum świątecznej atmosfery – a Bristol Christmas Suite przenosi ten wyjątkowy klimat do naszych hotelowych wnętrz. To propozycja dla Gości poszukujących unikalnej świątecznej przestrzeni na kameralne spotkania i pobyty – mówi Magdalena Liwosz, Marketing Managerka Hotelu Bristol, Warsaw.

Apartament Świąteczny Bristol by Westwing można rezerwować w terminie od 8.11.2023 r. do 15.01.2024 r. na pobyty, sesje zdjęciowe oraz kameralne spotkania świąteczne – zapytania i rezerwacje należy kierować na adres: Sales.Bristol@luxurycollection.com

Źródło: Bristol

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 09.11.2023
Aktualizacja: 09.11.2023