Cofix otwiera pierwszy lokal w Poznaniu

Udostępnij artykuł

Zapowiadane od dłuższego czasu, otwarcie pierwszej kawiarni Cofix w stolicy Wielkopolski staje się faktem. Jest to kolejne duże miasto, które pojawia się na mapie tej sieci.

Każdorazowo wybór lokalizacji jest dokładnie badany i omawiany, zatem nie dziwi adres – Stary Rynek 53/54. Sąsiedztwo świeżo wyremontowanej poznańskiej starówki, klimat jej wąskich, urokliwych uliczek pozwoli zarówno turystom, jak i poznaniakom spędzić miłe chwile w przytulnych wnętrzach kawiarni Cofix.

Koncepcją, jaka zawsze przyświeca założycielom sieci, jest spójny charakter wszystkich kawiarni, przy jednoczesnym otwarciu na atmosferę i lokalizację danego miejsca. Dlatego wiosną, latem i wczesną jesienią można spodziewać się klimatycznego ogródka kawiarnianego, częstych koncertów na żywo, czy innych eventów związanych z miastem przy współpracy z lokalnymi artystami i tymi, których talent dopiero czeka na odkrycie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Od wczesnych godzin porannych kawiarnia kusić będzie zapachem kawy, świeżych rogalików, a niebawem również śniadań. W ciągu dnia będzie oferować lekkie lunche i sałatki, zaś wieczorem można będzie wpaść na zimne prosseco, czy aperola. Cofix jest miejscem dla wszystkich – zarówno rodzin, jak i tych, spragnionych kameralnej, spokojnej atmosfery do rozmowy, czy pracy.

W planach spółki pojawiają się kolejne adresy na mapie Poznania, dlatego warto rozważyć współpracą franczyzową i otworzyć się na nowe możliwości biznesowe. Sieć oferuje wieloaspektowe wsparcie w przygotowaniu do prowadzenia działalności, znalezienia i adaptacji lokalu, jak również pomoc już po otwarciu kawiarni.

Źródło: Cofix

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 14.06.2024
Aktualizacja: 14.06.2024