Costa Coffee rozwija się w Krakowie

Sieć spełniła zapowiedzianą ekspansję na krakowskim rynku i uruchomiła lokal w centrum miasta. Otwarcie miało miejsce 19 października. Nowa kawiarnia pojawiła się przy ulicy Grodzkiej 60, jednej z najstarszych ulic Krakowa.

Idealna lokalizacja
Costa Coffee zawitała na klimatyczną ulicę Grodzką, odchodzącą od Głównego Rynku miasta. Sieć zdecydowała się na lokal przy głównej ulicy, tzw. high street, tętniącej miejskim życiem, chętnie odwiedzanej również przez turystów. Ul. Grodzka stanowi część Drogi Królewskiej, którą niegdyś przejeżdżali polscy królowie udający się na Wawel. Jest to trzecia kawiarnia sieci Costa Coffee znajdująca się w bliskiej lokalizacji Głównego Rynku
w Krakowie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – WRZESIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Krakowski charakter
Odwiedzający Costa Coffee mają możliwość skorzystania z oferty sieci kawiarni w dwóch połączonych salach o łącznej powierzchni 58 m2. Pierwsza przeznaczona jest dla osób pragnących spędzić dłuższy czas rozkoszując się aromatycznymi kawami. Z drugiej sali, ze względu na zastosowanie high barów, z pewnością zadowoleni będą goście, którzy nie mają czasu na kawę na miejscu i odwiedzili lokal w celu zakupu kawy na wynos. W Costa Coffee na ulicy Grodzkiej zobaczymy również typowy dla lokali sieci ledon z hasłem ”Smocza Kawa” odwołującym się do symbolu tego miasta smokiem wawelskim.

Sieć kawiarni Costa Coffee stawia na aktywną ekspansję lokali przy popularnych, często uczęszczanych ulicach dużych miast. Ze względu na doskonałą jakość serwowanej kawy i dogodną lokalizację nowy lokal przy ulicy Grodzkiej stał się chętnie odwiedzaną kawiarnią w centrum Krakowa.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.