Cukiernia Sowa otwiera swój 167 lokal

Udostępnij artykuł

Słodka ekspansja trwa. Na koniec listopada nastąpi otwarcie Cukierni Sowa w Pile,  w Centrum Handlowym Vivo!. Marka zaprosi do swojego królestwa, którego lokalizacja, aranżacja i oferta zostały dostosowane do potrzeb mieszkańców tego miasta.

Cukiernia Sowa
Cukiernia Sowa

Słodka końcówka roku

Cukiernia Sowa to rodzinna firma działająca od 1946 r., która obecnie zatrudnia ponad 1000 pracowników. Ten rok bydgoska spółka zakończy ze znacznie większą liczbą cukierni w swoim portfolio.

Sytuacja gospodarcza w kraju stawia przed nami liczne wyzwania, co wymaga od nas jeszcze większej elastyczności i odwagi w podejmowaniu decyzji biznesowych. Niemniej cieszy nas to, że mimo przeciwności, w obliczu których stajemy jako przedsiębiorcy, udaje nam się realizować założone na ten rok plany rozwoju sieci. Już za chwilę otworzymy nasz kolejny sklep, teraz nadszedł czas na Piłę! Będzie to nasz 167 punkt w portfolio i tym samym 62 miasto, w którym będzie można zobaczyć szyld naszej cukierni – mówi Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa.

Smak tradycji

Cukiernia Sowa, mimo skali produkcji zapewniającej słodkie i słone wyroby dla 167 sklepów w Polsce i zagranicą, wciąż promuje rzemiosło cukiernicze i swoją działalność opiera na ręcznej pracy mistrzów cukiernictwa. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że firma niezmiennie od ponad 75 lat pozostaje rodzinnym przedsiębiorstwem, w którym ster przejmują kolejne pokolenia. 

Mamy ogromny szacunek do tradycji. Zarówno jeśli chodzi o receptury oraz smak, jak i o zasady współpracy. Cieszymy się, że od lat udaje nam się rozwijać firmę, jednocześnie zachowując charakter rodzinnego przedsiębiorstwa. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, rozbudowujemy Zespół i dodajemy do portfolio sklepów kolejne lokalizacje, ale też dbamy o relacje z dostawcami i z franczyzobiorcami oraz z Klientami – dodaje Michał Sowa. 

Słodko i wytrawnie

Sowa może pochwalić się nie tylko słodkim asortymentem. Od kilku lat bydgoska spółka rozwija także segment wytrawnych przekąsek i pieczywa, który w pełni będzie dostępny w nowym sklepie w Centrum Handlowym Vivo! w Pile. W Cukierni Sowa pod tym adresem znajdziemy szeroką ofertę słonych przysmaków, m.in. kanapek, wrapów, sałatek i past, ale również dania garmażeryjne – pierogi i zupy przygotowywane według autorskich receptur firmy. 

Dopracowane smaki i… wnętrza

Lokal w Pile wyróżnia się nie tylko bogatym asortymentem, ale i przestrzenią oraz dopracowanym wnętrzem. Sklep ma powierzchnię ok. 140 mkw, i jest podzielony na strefę sprzedaży, kawiarnianą i nowoczesne, w pełni wyposażone zaplecze z chłodnią. W aranżacji lokalu dominują stonowane kolory i nowoczesny design. Nie zabrakło kącika dla najmłodszych.

Otwarcie Cukierni Sowa w CH Vivo! już 30 listopada. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-21.00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10.00-20.00.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Cukiernia Sowa

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 30.11.2022
Aktualizacja: 30.11.2022