Czwarta restauracja Sbarro otwarta

Udostępnij artykuł

Kolejny lokal marki na stacji Amic Energy działa w Gdyni przy ulicy Wielkopolskiej. To już czwarta restauracja Sbarro w Polsce. Jak informują przedstawiciele Amic Energy, koncept spotkał się z bardzo pozytywnymi opiniami oraz z dużym zainteresowaniem klientów i smakoszy, dlatego sieć zdecydowała się otworzyć następną restaurację.

Amic Energy z trzecią restaurację Sbarro
Amic Energy z kolejną restaurację Sbarro

Pierwszą, pilotażową pizzerię Sbarro sieć Amic Energy otworzyła w październiku 2022 roku w Warszawie, drugą pod koniec marca 2023 roku w Kielcach, a trzecią w kwietniu w Łodzi.
Na stacji AMIC Energy w Gdyni można spróbować nowej oferty pizzy serwowanej w całości i na kawałki, zarówno na miejscu, na wynos oraz w dostawie. Pizza na kawałki jest serwowana w wygodnych opakowaniach, które umożliwiają jej konsumpcję w aucie np. podczas podróży.

O marce Sbarro

Sbarro to światowy lider w kategorii pizzy impulsowej. Oferuje oryginalną, ręcznie robioną New York Pizza XL, ze świeżo przygotowanego i wyrabianego na miejscu ciasta, sera mozzarella z pełnego mleka i pomidorów w stylu San Marzano. Marka Sbarro dostępna jest obecnie na całym świecie w ponad 600 lokalizacjach. W 2023 r. planowane jest otwarcie co najmniej 50 nowych punktów w samej Europie.

Co w ofercie?

Pizza jest dostępna w trzech rozmiarach: 30/35/43 cm, a w ofercie znajdują się Pepperoni, klasyczna Margherita, a także sześć innych smaków, w tym także wersja wegetariańska.

Na tym jednak oferta Sbarro się nie kończy. Dostępne są także Stromboli – włoski przysmak w postaci zawijanej pizzy, wypełniony po brzegi pysznymi dodatkami zapieczonymi w serach mozzarella, cheddar i ricotta.

Z menu skorzystać będą mogli nie tylko odwiedzający stację. Oferta będzie dostępna również z dostawą przez platformy Uber Eats oraz Glovo.

Grand Opening Sbarro

24 maja 2023 r. na stacji AMIC Energy w Gdyni przy ul. Wielkopolskiej zaplanowany jest Grand Opening Sbarro. W tym dniu na klientów odwiedzających stację będą czekały atrakcje, m.in. koło fortuny z nagrodami, degustacja oferty Sbarro oraz specjalne rabaty na paliwo i produkty ze sklepu.

Źródło: Amic Energy

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 11.05.2023
Aktualizacja: 11.05.2023