Dietly.pl – marketplace, który rewolucjonizuje rynek cateringów dietetycznych

Udostępnij artykuł
Każdy, kto kiedykolwiek zamawiał catering dietetyczny prawdopodobnie zadawał sobie kilka standardowych pytań. Co będzie w menu? Gdzie dowożą i w jakich cenach? W jakich godzinach? Jakie mają opinie? Praktycznie każdy. Co się działo w trakcie realizacji zamówienia? Telefony lub e-maile, z prośbą o zmiany, czy to godzin, czy dni, lub adresów dostaw. Dietly.pl rozwiązuje wszystkie te problemy w sposób, jakiego rynek cateringów dietetycznych do tej pory nie widział.

Rynek cateringów dietetycznych w Polsce wg. różnych źródeł wyceniany jest w skali roku od 0,7 MLD do 1 MLD PLN. Jego popularność rośnie niezmiennie od kilku lat, ale najbardziej dynamicznie rozwija się w miejscowościach poniżej 500 tys. mieszkańców. Czynniki mające na to wpływ są dwa. Pierwszy to oczywiście rosnąca popularność w miastach, w których do tej pory nie było takiej usługi, gdzie pojawiają się firmy lokalne. Drugi czynnik, który wpływa na rynek, to poza kosztami związanymi z marketingiem, nie ma na tą chwilę barier związanych z logistyką dostaw diet pudełkowych na całą Polskę.

– Te dwa elementy sprawiają, że praktycznie w każdym większym mieście jest po kilkanaście, kilkadziesiąt firm oferujących catering dietetyczny – mówi Przemysław Skokowski CEO w Dietly.pl – Do tej pory każdy musiał szukać aktualnej oferty, menu, czy strefy dostaw danej firmy osobno na każdej stronie cateringu. Dietly.pl jest porównywarką cateringów dietetycznych, która nie tylko agreguje wszystkie dane firm dostarczających dietę pudełkową z całej Polski, ale dzięki połączeniu z rozbudowanym systemem CRM zawiera dokładne dane aktualizowane co godzinę. 

Klient cateringu dietetycznego z reguły jest osobą wymagającą i oczekującą, że jeśli wydaje po 1200 PLN na miesięcznie  za jedzenie, to oczekuje, że będą one bez zarzutu. Przede wszystkim pod względem smaku, świeżości oraz jakości produktów, ale też dostawy, komunikacji z firmą i całego „doświadczenia użytkownika” w czasie trwania usługi – mówi Skokowski.

Oczywiście zupełnie inną sprawą są możliwości cateringów dietetycznych. Mimo tego, że mogą przygotowywać świetne jedzenie, to niestety dość często stają przed wyzwaniami związanymi samodzielnym rozwojem narzędzi sprzedażowych, czy systemów informatycznych, które posiadają najwięksi gracze na rynku. Dietly.pl, to narzędzie, które działa na trzech poziomach, które rewolucjonizują rynek.

Po pierwsze i najważniejsze – pozwala każdemu wybrać odpowiadającą mu firmę dostarczającą dietę pudełkową w jego mieście i zawczasu zapoznać się z aktualnym menu, opiniami, cennikiem, czy strefą dostaw. Po drugie – po złożeniu zamówienia klient ma możliwość zarządzania zamówieniem w dowolnym cateringu – zmian dni dostaw, adresów, czy też na bieżąco przeglądania menu, jego oceny, oraz przedłużania zamówienia. Po trzecie – to rozbudowane narzędzie CRM do zarządzania firmą cateringową, dlatego catering korzystając z Dietly.pl ma do swojej dyspozycji narzędzie godne największych firm w Polsce.

Dietly.pl jest rewolucją na rynku cateringów dietetycznych, która nie tylko usprawnia proces zamawiania zdrowej żywności, ale również porządkuje oferty i zwiększa sprzedaż firm cateringowych. W pierwszym miesiącu działalności porównywarki cateringów dietetycznych na platformie zarejestrowało się blisko 100 firm z całej Polski, w których już teraz można zamówić catering dietetyczny online dopasowany do potrzeb klientów.

Materiał powstał we współpracy z marką Dietly.pl.

Sprawdź więcej na Dietly.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.08.2019
Aktualizacja: 30.08.2019