Dobry Hotel obejmuje w dzierżawę Hyatt Place Krakow 

Udostępnij artykuł

Grupa Dobry Hotel od 1 marca br. obejmuje w dzierżawę kolejny hotel – czterogwiazdkowy Hyatt Place Krakow. – W stolicy Małopolski zarządzamy już czterema obiektami i bardzo cieszymy się, że do tego grona dołącza kolejny, piąty – mówi Leszek Mięczkowski, prezes zarządu Grupy.

Hyatt Place Krakow

Hyatt Place Kraków usytuowany jest w spokojnej dzielnicy Krakowa, potocznie nazywanej „Zielonymi Płucami”, znajdującej się w pobliżu Krakowskich Błoni i Parku Jordana. Obiekt oferuje 216 nowoczesnych pokoi i apartamentów.

Przejęcie w zarządzanie Hyatt Place Kraków to dla nas niezwykle istotna akwizycja, dzięki której w dalszym ciągu możemy budować i jeszcze bardziej umacniać naszą pozycję na krakowskim rynku. To przejęcie jest dla nas ważne również z tego względu, że mając już przyjemność zarządzać z sukcesem obiektem Moxy Warsaw Praga, marki należącej do sieci Marriott International, poszerzamy nasze portfolio o obiekt reprezentujący globalną grupę Hyatt Hotels Corporation – zaznacza Leszek Mięczkowski, prezes zarządu Grupy Dobry Hotel.

Źródło: DH

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.02.2023
Aktualizacja: 28.02.2023