Harenda Residence – nowa nazwa zakopiańskiego obiektu

Udostępnij artykuł

Należący do Grupy Dobry Hotel obiekt Tatrzańska Ostoja Family & Friends, zlokalizowany w samym sercu Tatr, zmienił nazwę. Teraz będzie funkcjonować jako Harenda Residence.

Harenda Residence
Harenda Residence

Jak zaznacza Daniel Łukaszewicz, dyrektor zarządzający Grupy Dobry Hotel: Nazwa Harenda Residence jest znacznie bardziej uniwersalna i zdecydowanie lepiej oddaje charakter naszego obiektu, na który składa się przede wszystkim nowoczesność i wysoki standard. Mamy nadzieję, że właśnie z tymi cechami będzie się kojarzyć naszym gościom nie tylko sama nazwa, ale całość usług oferowanych przez Harenda Residence. 

O Harenda Residence

To kameralny obiekt w samym centrum Tatr oferujący 28 pokoi. W całym obiekcie dostępne jest bezpłatne wi-fi, sala konferencyjna, kącik zabaw dla dzieci, garaż podziemny, narciarnia oraz chatka grillowa i zewnętrzny plac zabaw. Apartamenty VIP posiadają dodatkowo na swoim wyposażeniu prywatne sauny i bezpośrednią windę, prosto z parkingu. Z balkonów można podziwiać zbocze Gubałówki, jak i Kompleks Narciarski Harenda oraz przepiękną panoramę Tatr. Dla gości przygotowano specjalną usługę koszy śniadaniowych dostarczanych do apartamentu. 

Źródło: DH

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 28.02.2023
Aktualizacja: 28.02.2023