Druga restauracja Max Premium Burgers w Krakowie otwarta

Udostępnij artykuł

Max Premium Burgers kontynuuje rozwój w Polsce. W Krakowie otworzyła się druga restauracja szwedzkiej sieci, a 25. w Polsce.

Otwarcie drugiej restauracji Max w Krakowie miało miejsce 3 lipca (środa) i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Drzwi dla gości zostały otwarte o godzinie 10:00, a przywitał ich osobiście COO Max – Martin Oppenheimer oraz zarządzająca restauracją załoga.

W nowej restauracji dostępne są 93 miejsca siedzące, w tym 33 na tarasie, udogodnienia dla dzieci oraz miejsca parkingowe dla rowerzystów i kierowców samochodów. Wnętrze utrzymane jest w skandynawskim, minimalistycznym stylu.

Sieć Max Premium Burgers jest znana z szerokiej oferty burgerów, a na rynku wyróżnia ją bogata oferta roślinnych wariantów. Goście odwiedzający Max Premium Burgers przy ul. Zakopiańskiej 70 B będą mogli spróbować słynnego burgera Rywala, letnich nowości takich jak Spicy Avocado oraz nowych sałatek i Shake’ów Premium. Co więcej, zamówienia można personalizować i dostosowywać do własnych upodobań, wymieniając bułkę na wariant bezglutenowy lub sałatę czy zamieniając mięso na opcje roślinne. W 2023 roku prawie 40% posiłków zamówionych przez gości w pierwszej restauracji Max Premium Burgers przy Nowohuckiej 54 nie zawierało czerwonego mięsa.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj-czerwiec 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Okładka Nowości Gastronomiczne maj czerwiec 2024 Beata Śniechowska Tomasz Czechowski

Restauracja przy ul. Zakopiańskiej 70 B będzie otwarta dla odwiedzających od 6.00 do 3.00, gdzie będzie dostępna oferta śniadaniowa z myślą o podróżujących Zakopianką.

Historia Max sięga 1968 roku, kiedy pierwszy lokal został otwarty na dalekiej północy przez Curta Bergforsa i Brittę Fredriksson. Firma posiada obecnie niemal 200 restauracji i działa w 4 krajach: Szwecji, Danii, Norwegii i Polsce. Max jako pierwszy wprowadził do menu oznaczenie CO2 i konsekwentnie rozwija ofertę Zielonego Menu. Za jakość i smak posiłków dostępnych w ofercie MAX odpowiada Jonas Mårtensson, szef kuchni, który przez lata był związany z szwedzką rodziną królewską.

Szczegóły otwarcia:

  • Data: 3 lipca 2024 r., godz. 10:00
  • Adres: ul. Zakopiańska 70 B, Kraków
  • Godziny otwarcia: 6:00-3:00
  • Liczba miejsc parkingowych: 16
  • Liczba miejsc w restauracji: 93

Źródło: Max Premium Burgers

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 05.07.2024
Aktualizacja: 05.07.2024