Dyrektor generalny Tremonti Hotel Szklarska Poręba by Hôtels & Préférence wybrany

Udostępnij artykuł

1 marca stanowisko dyrektora generalnego objął Mikołaj Lisiecki. Otwarcie Tremonti Hotel Szklarska Poręba by Hôtels & Préférence, który należy do Grupy Hotelowej Condo.pl, planowane jest w połowie lipca br.

Mikołaj Lisiecki

Mikołaj Lisiecki – doświadczenie i przebieg kariery

Z hotelarstwem związany jest od 14 lat, z których większość spędził pracując w hotelach w Poznaniu i okolicy.  Absolwent kursów formacyjnych certyfikowanego RevenueManagera oraz zarządzania w hotelarstwie.  Gościnności uczył się w ANDERSIA HOTEL & SPA****, by później zdobywać swoje pierwsze managerskie umiejętności i w roli F&B managera poprowadzić zespół w HOT_elarnia**** Hotel&SPA**** w Puszczykowie. Prowadził zespół gastronomiczny w FIGA Restauracja i Hotel w Plewiskach – gdzie odpowiadał m.in. za selekcję win oraz marketing, otrzymując od Właścicieli tego hotelu dużo zaufania i wsparcia podejmowanych inicjatyw. 

Rozwinął się zarządzając departamentem F&B w Platinum Mountain Hotel & SPA**** w Szklarskiej Porębie należącym do grupy Górskie Resorty, w którym jako dyrektor gastronomii odpowiadał za osiąganie założonym celów i budowanie silnego zespołu. 

Zdobyte doświadczenie pozwoliło mu objąć obiekt Biała Perła w Czarna Góra Resort, stając na czele zespołu w roli dyrektora hotelu. Praca i zaangażowanie w Czarna Góra Resort w niedługim czasie dały awans wewnętrzny na stanowisko dyrektora generalnego Hotelarstwa i Gastronomii. 

Jako Dyrektor Generalny odpowiedzialny był za cztery hotele, tj: Panorama ski, bike, spa & restaurant, Czarna Perła, Biała Perła oraz Karczma Czarna Góra – obiekty goszczące 1000 osób dziennie i zarządzał 150 – cio osobowym zespołem operacyjnym. 

Prywatnie jest szczęśliwym ojcem dwójki dzieci; pasjonatem wina, psychologii biznesu i aktywności sportowych.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

O Tremonti Hotel Szklarska Poręba by Hôtels & Préférence 

To pięciogwiazdkowiec, który powstaje w sercu Karkonoszy. Hotel będzie posiadał 270 pokoi z balkonami, przestrzeń konferencyjną o łącznej powierzchni 620 mkw., restaurację z lobby o powierzchni 600 mkw., kręgielnię oraz interaktywną salę zabaw dla najmłodszych. Hotel będzie również oferował rozbudowaną strefę Wellness z całorocznympodgrzewanym basenem zewnętrznym, basenem wewnętrznym, strefą saun i jacuzzi oraz gabinetami SPA. Inwestycja jest sygnowana marką Tremonti, której debiut miał miejsce 2 lata temu w Karpaczu i od samego początku cieszy się olbrzymią popularnością bez względu na sezon. 

Tremonti w Szklarskiej Porębie powstaje w systemie condo. Za realizację projektu odpowiada działająca od ponad 25 lat spółka Evip Centrum, a za jego komercjalizację – zespółCondo.pl, który kompleksowo uczestniczył w procesie przygotowywania obiektu do wymogów rynku hotelowego. 

O marce Tremonti

Tremonti to autorska marka hoteli w Karkonoszach, której misją jest dostarczanie Gościom unikalnych doświadczeń w zakresie wypoczynku. Jej filozofia zakłada łączenie wysokiej jakości obsługi z dbałością o szczegóły. Poza obiektami w Karpaczu i Szklarskiej Porębie do kolekcji dołącza również nowy projekt – Tremonti Resort powstający na terenie rewitalizowanej Starej Papierni w Miłkowie pod Karpaczem.

O Grupie Hotelowej Condo.pl 

Grupa Hotelowa Condo.pl to doświadczony operator specjalizujący się w przygotowaniu obiektów hotelowych do ich otwarcia oraz w ich kompleksowym zarządzaniu. W skład grupy wchodzą już działające Apartamenty na Wydmach w Pobierowie, Tremonti Hotel Karpacz oraz Bergo w Szklarskiej Porębie. W tym roku grupa poszerza swoje portfolio o trzy nowe obiekty w Karkonoszach.

Źródło: Condo.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 13.03.2024
Aktualizacja: 13.03.2024