GH Condo.pl rusza z rekrutacją do kolejnego obiektu

Udostępnij artykuł

Grupa Hotelowa Condo.pl rozpoczyna rekrutację do nowego obiektu nad Bałtykiem. Legendarny Hotel LIDO w Juracie swoje drzwi dla pierwszych gości otworzy już w lipcu tego roku.

Hotel Lido w Juracie

Hotel LIDO w Juracie to kultowy obiekt, który powstał w latach 30-tych i szybko stał się najmodniejszym adresem nad Bałtykiem. Położony w sercu Juraty, kilka minut od plaży gościł intelektualną śmietankę swoich czasów m.in.: Eugeniusz Bodo, Jan Kiepura czy Władysław Sikorski.

Zrewitalizowany i rozbudowany w nowoczesnej odsłonie, przyjmie pierwszych gości już w lipcu tego roku. Hotel w standardzie 4-gwiazdkowym będzie posiadał 110 apartamentów, basen zewnętrzny ze strefą wypoczynku, sauny, gabinety spa, stylową restaurację oraz udogodnienia dla najmłodszych. Kameralny styl obiektu nawiązujący do art déco będzie kontynuacją tradycji tego kultowego hotelu w Juracie.

Oficjalnie ruszyła również rekrutacja do nowego obiektu Grupy Hotelowej. Operator ma do zaoferowania atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Gwarantujemy stabilne warunki w oparciu o umowę o pracę z licznymi benefitami. Budujemy  doświadczony i silny Zespół, który zwiąże się z nami na dłużej i zapewni unikatowe doświadczenia dla Gości wypoczywających w hotelu. Poszukujemy ambitnych kandydatów i kandydatki do każdego pionu hotelowego od recepcji, przez służbę pięter, gastronomię, dział techniczny oraz spa mówi Karolina Kuczkowska, dyrektor działu HR Grupy Hotelowej Condo.pl.

Ogłoszenia dostępne są na stronie: www.facebook.com/pracaHoteleCondo.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Wyłącznym partnerem inwestora – Spółki JF Invest w zakresie komercjalizacji apartamentów jest Condo.pl, które odpowiada za cały proces sprzedaży i marketingu. Obecnie blisko 75% lokali zostało sprzedanych.

O Grupie Hotelowej Condo.pl

Grupa Hotelowa Condo.pl to doświadczony operator hotelowy, który zarządza obiektami w Karkonoszach i nad Bałtykiem. W portfolio grupy znajdują się: 4-gwiazdkowy Tremonti Hotel Karpacz, 5-gwiazdkowy Bergo Resort & Spa w Szklarskiej Porębie oraz Apartamenty na Wydmach w Pobierowie. Aktualnie grupa przygotowuje się do otwarcia 4 nowych obiektów w górach i nad morzem: pierwszy w Polsce 5-gwiazdkowy hotel Mövenpick w Karpaczu, 5-gwiazdkowy Tremonti w Szklarskiej Porębie, Sea Shell Apartments w Łukęcinie oraz 4-gwiazdkowy Hotel Lido w Juracie. 

Źródło: Condo.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 06.03.2024
Aktualizacja: 06.03.2024