Dyrektor nowo powstającego Crystal Mountain Resort wybrana

Udostępnij artykuł
Pełniąca dotychczas funkcję dyrektora Green Mountain Hotel oraz Green Apartments Joanna Garner, z początkiem maja objęła to samo stanowisko w powstającym w Wiśle Crystal Mountain Resort. Oba obiekty należą do grupy Górskie Resorty.

Joanna Garner doświadczenie zdobywała m.in. w hotelu marki Hampton by Hilton, w Pałacu Bonerowskim w Krakowie, w hotelu Olympic w Ustroniu oraz w sieci hotelowej Qubus, dla której otwierała obiekty w Kielcach i Bielsku-Białej. W branży hotelarskiej jest obecna od 25 lat – swój menedżerski warsztat szlifowała zarówno w Polsce, jak i za granicą. Od lipca 2019 r. związana jest z grupą Górskie Resory.

Crystal Mountain Resort zaoferuje 491 apartamentów, z których każdy będzie posiadał balkon lub taras z widokiem na góry. Dla gości przygotowano także spa, basen z iluzją nieskończoności, siłownię, strefę zabaw dla dzieci oraz restaurację. Goście biznesowi będą mogli skorzystać z centrum biznesowego, oferującego 900 mkw. przestrzeni konferencyjnej. Otwarcie obiektu planowane jest na pierwszy kwartał 2021 r.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.05.2020
Aktualizacja: 11.05.2020