Elżbieta Lendo członkiem EHMA

Udostępnij artykuł

Decyzją Rady Zarządzającej Elżbieta Lendo – prezes zarządu Hotelu Willa Port w Ostródzie i Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim oraz prezes Polskich Hoteli Niezależnych – dołączyła do grona członków Europejskiego Stowarzyszenia Dyrektorów Hoteli European Hotel Managers Association.

Elżbieta Lendo EHAM

Elżbieta Lendo – biografia

Elżbieta Lendo od ponad 25 lat związana jest z finansami. Od 2014 r. zarządza grupą spółek. Są operatorami obiektów: Hotel Willa Port**** Art & Business w Ostródzie, a także Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim. Współtwórca Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego w Olsztynie. Wielokrotnie plasowało się w pierwszej dziesiątce najskuteczniejszych firm doradztwa europejskiego w Polsce. Od ponad 10 lat pracuje także w Biurze Regionalnym województwa Warmińsko-Mazurskiego w Brukseli, w ramach którego działa Dom Polski Wschodniej w Brukseli. Od 2019 roku także prezes Polskich Hoteli Niezależnych – organizacji skupiającej polskie niezależne hotele.

W 2016 roku została laureatką Tytułów Kobiety Przedsiębiorczej Warmii i Mazur 2016 i Kosyniera Przedsiębiorczości. W 2018 została wyróżniona tytułem Kobiety z Charakterem w kategorii biznes. 
Doskonale potrafi znaleźć się w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Gdy trzeba jest gotowa przeprowadzić trudne procesy restrukturyzacyjne i naprawcze.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

O EHMA

Stowarzyszenie EHMA powstało w 1974 roku w Rzymie jako elitarna organizacja non-profit i zrzesza aktualnie ponad 400 przedstawicieli z 29 krajów, w tym 300 dyrektorów generalnych. Celem EHMA jest stworzenie platformy wymiany najlepszych praktyk i doświadczeń z uznanych hoteli w Europie. Organizacja promuje europejskie hotelarstwo i najlepsze tradycje branżowe wypracowane przez lata. Poprzez wymianę doświadczeń oraz dzielenie się know-how dąży do zapewnienia usług i standardów na najwyższym poziomie, a także do rozwoju branży w zgodzie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami gości.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.07.2022
Aktualizacja: 12.07.2022