Elżbieta Lendo ponownie prezesem Fundacji Polskie Hotele Niezależne

Udostępnij artykuł

18 listopada br., w hotelu Bartan Gdańsk Seaside, odbyło się Posiedzenie Rady Hoteli Fundacji Polskie Hotele Niezależne. Podczas spotkania jednogłośnie wybrany został nowy zarząd Fundacji na kolejne trzy lata dziewiątej już kadencji.

Elżbieta Lendo, PHN
Elżbieta Lendo, PHN

Prezesem Fundacji została Elżbieta Lendo (reprezentująca Hotel Willa Port w Ostródzie i Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim), która pokieruje zarządem w składzie: Andrzej Burkiewicz (reprezentujący Hotel Warszawa w Augustowie), Marcin Jastrzębski (reprezentujący Hotelu Amax w Mikołajkach), Joanna Rynkiewicz (reprezentująca Hotel Klimczok w Szczyrku).

Podczas jesiennej Rady Hoteli, Polskie Hotele Niezależne przyjęły również główne kierunki działalności Grupy na kolejne lata, u których podstaw niezmiennie stoi integracja, wsparcie i rozwój Polskich Hoteli Niezależnych, głównie poprzez:

  • Aktywną promocję i sprzedaż, pozyskiwanie nowych gości i budowanie ich lojalności,
  • Budowanie wspólnoty i pozyskiwanie wiedzy poprzez udział w organizowanych wydarzeniach branżowych i spotkaniach  integracyjnych,
  • Budowanie tożsamości Grupy poprzez kultywowanie polskich tradycji i zwyczajów oraz pielęgnowanie wspólnych wartości,
  • Lobbing interesów PHN w otoczeniu branżowym i stałe wsparcie merytoryczne.

Zmianom uległy również niektóre z zasad współpracy z hotelami członkowskimi, które z jednej strony  potwierdzają kolektywną zasadę współpracy w Grupie, z drugiej stanowić mają o jej otwartości na zmiany i współpracę z kolejnymi, niezależnymi hotelami w Polsce.

PHN grafika

O Fundacji Polskie Hotele Niezależne

Wiodące na rynku hotelarskim w Polsce konsorcjum marketingowe, które od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku.

Hotele należące do Grupy to rodzime, wyjątkowe i różnorodne obiekty, które łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, unikalne doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności oraz wspólne wartości jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie SWIAT-HOTELI-wrzesien-pazdziernik-2022-2.jpg

Źródło: PHN

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.11.2022
Aktualizacja: 21.11.2022