Etno Cafe przejmuje wrocławskie kawiarnie Vincent Cafe

Udostępnij artykuł

Sieć ogłosiła, że umacnia swoją pozycję na lokalnym rynku. Tym samym tylko we Wrocławiu marka ma już 14 lokalizacji.  Brand ogłasza też, że kolejne punkty będą tworzone według konceptu Etno 2.0.

Etno w swojej nowej odsłonie to już nie tylko miejsca na kawę. W lokalach sieci można spotkać się na lunch, śniadanie czy na wieczorne rozmowy przy koktajlach. Dodatkowo planowane są eventy stylu speed-frending, warsztaty kawowe i planszówkowe rozgrywki. Kawiarnie w nowych odsłonach powstają przy ulicy Oławskiej, w Domu Handlowym Renoma oraz w Galerii Wnętrz Domar.

etno cafe

Wchodzimy w trudny proces integracji biznesu, który chwilę potrwa, ale naszym celem jest, aby nowe lokalizacje nabrały pełnego charakteru Etno. Będziemy przyglądać się nowym punktom i konwertować je pod nasz nowy koncept Etno 2.0 z uwzględnieniem specyfiki miejsc, w które wchodzimy. Nowego formatu Etno mogą już doświadczać nasi goście we Wrocławiu, w lokalizacjach: Etno OVO, Etno Piłsudskiego 101, a także od 16 marca goście naszej nowej kawiarni w Renomie – mówi Karol Żuradzki – CEO grupy Etno Cafe.

Źródło: LinkedIn EtnoCafe

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 15.03.2023
Aktualizacja: 15.03.2023