Finał projektu HerStory w Hotelu Bristol

Udostępnij artykuł

Projekt HerStory – flagowy program Fundacji Girls Future Ready we współpracy z warszawskim Hotelem Bristol dobiegł końca. Finałem było wydarzenie zorganizowane przez laureatkę programu Patrycję Skowrońską w postaci panelu dyskusyjnego „Szklany sufit – czy już go rozbiłyśmy?” prowadzonego przez Hannę Rydlewską. Prelegentkami rozmowy były Blanka Jordan, założycielka marki BIZUU, Dagmara Brzezińska, wiceprezeska inPost oraz Adriana Rychter, dyrektorka HR Hotelu Bristol.

Afternoon Tea HerStory

Efektem współpracy mentee Patrycji Skowrońskiej – studentki Psychologii Biznesu na SWPS i jej mentorki Nicole Chojnickiej – managerki HR Hotelu Bristol było wydarzenie zorganizowane z okazji Dnia Kobiet w formie brytyjskiego rytuału Afternoon Tea jako finał programu HerStory w Hotelu Bristol.

Bycie mentorką to ogromna przyjemność, ale również odpowiedzialność – był to dla mnie sprawdzian dojrzałości liderskiej, dlatego rekomenduję doświadczenie tego procesu każdemu, kto chce budować wokół siebie środowisko przyszłych sukcesorek/ów. Praca z Patrycją była dla mnie niezwykle inspirująca i cieszę się, że mogłam podzielić się z nią swoją pasją do hotelarstwa” – komentuje Nicole Chojnicka, mentorka projektu HerStoryW Hotelu Bristol należącym do największej sieci hotelarskiej Marriott International wsparcie potencjału kobiet jest bardzo ważne. Możemy poszczycić się wspaniałymi wynikami w zatrudnieniu kobiet na stanowiskach kierowniczych, realnie tworząc możliwości do rozwoju kariery. Prowadzimy wiele inicjatyw i projektów, które budują środowisko oparte na kulturze wzajemnego wsparcia, wyłaniania talentów i transparentności w zatrudnieniu. Świetnym przykładem jest chociażby program „Be”, który inspiruje do stawiania przed sobą ambitnych celów, do stawania się lepszym człowiekiem i pracownikiem. Miło mi było przybliżyć to środowisko młodej ambitnej kobiecie u progu kariery” – dodaje Chojnicka.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Spotkanie zorganizowane w ramach finału programu mentorskiego w Hotelu Bristol rozpoczęła prelekcja prowadzona przez Hannę Rydlewską – dyrektorkę wydawniczą Vogue Polska, redaktorkę prowadzącą Vogue Polska Living, autorkę podcastu o dizajnie, sztuce i architekturze, prowadzącą audycję „Edycja limitowana” w radiu Chilli ZET,  autorkę książek oraz prezeskę wydawnictwa Osnova Publishing.

Zaproszone gościnie – Blanka Jordan,  Dagmara Brzezińska oraz Adriana Rychter wspólnie szukały odpowiedzi na pytanie postawione we wstępie do rozmowy: „Szklany sufit – czy już go rozbiłyśmy?” – odwołując się do swoich doświadczeń i branż, z którymi związane są na co dzień.

Pamiętajcie o tym, że ciągłe dążenie do rozwoju i do naginania swoich barier jest jedyną drogą do osiągnięcia sukcesu. Komfort nigdy Wam tego nie zapewni – podsumowała Dagmara Brzezińska podczas rozmowy.

Projekt został zrealizowany przy współpracy warszawskich hoteli sieci Marriott International z Fundacją Girls Future Ready.

Źródło: Hotel Bristol

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 21.03.2024
Aktualizacja: 21.03.2024