Fretnzza – Pizza & Friends z pierwszym lokalem w Poznaniu

Udostępnij artykuł
Powstała w tym roku marka pizzerii, po wrześniowym otwarciu restauracji w Płocku, wystartowała w minionym tygodniu z kolejnym punktem, który znajduje się przy ul. Święty Marcin 63. Będzie prowadzony przez obecnego franczyzobiorcę „Meet & Fit – Slow Food” czyli marki należącej także do firmy „7 Street Łukasz Błażejewski”.  Jest to kameralny lokal o powierzchni 55 mkw., mogący pomieścić w swoim wnętrzu do 16 osób.

Lokal w Poznaniu jest nastawiony zarówno na obsługę gości jak i na sprzedaż w kanale delivery. W planach na najbliższe tygodnie jest otwarcie lokalu w warszawskiej dzielnicy Wesoła.

Frentzza – Pizza & Friends to miejsce gdzie można zjeść klasyczną pizzę z tradycyjnych produktów, ale także wybrać jedną z wielu w 100 proc. roślinnych pizz, które pozytywnie zaskoczą nie jednego miłośnika mięsa.

Pizze z menu Frentzza to klasyczne kompozycje z włoskich składników przy zachowaniu umiarkowanych cen. W menu oprócz klasycznych pizz dostępne są wegańskie pozycje oraz możliwość stworzenia autorskich pizz z dowolnie wybranych składników.

Kwintesencją i wyróżnikiem pizzy Frentzza jest ciasto, którego skład jest tajemnicą handlową. Do ciasta dodawana jest autorska mieszanka 12 odpowiednio dobranych przypraw tworząc niepowtarzalny smak, która jest udostępniana lokalom jako już gotowa mieszanka.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 27.11.2020
Aktualizacja: 27.11.2020