FWP sprzedaje ośrodki

Udostępnij artykuł

Pensjonat w Muszynie zlokalizowany jest przy ul. Piłsudskiego 33 na działce wielkości 2188 mkw. W obiekcie o powierzchni użytkowej 2392,8 mkw. znajdują się m.in.: 33 pokoje na łącznie 90 gości, restauracja, siłownia. Wszystkie pokoje mają łazienkę, telewizor, radio, balkon. W ośrodku wykonywane są zabiegi rehabilitacyjne. Obiekt przygotowuje specjalne pakiety pobytowe. Cena wywoławcza wynosi 4,3 mln zł.

Nieduży Dom Wczasowy Sienkiewiczówka (powierzchnia użytkowa 924,2 mkw.) położony jest w centrum Zakopanego przy ul. Zamojskiego 21 na działce wielkości 1264 mkw. Obiekt dysponuje łącznie 42 miejscami w pokojach z łazienkami lub tylko z umywalkami. Sanitariaty znajdują się na korytarzu. W ośrodku jest także jadalnia i kawiarnia regionalna, a przy budynku – parking niestrzeżony. Cena wywoławcza wynosi 4,8 mln zł.

Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o. ma swoją siedzibę na warszawskim Ursynowie, przy ul. Belgradzkiej. Firma dysponuje łącznie 21 ośrodkami i domami wczasowymi położonymi nad Morzem Bałtyckim, w górach oraz w innych atrakcyjnych turystycznie regionach naszego kraju. Fundusz organizuje różnego typu imprezy, m.in.: wczasy dla emerytów i rencistów, świąteczne i sylwestrowe, turnusy rehabilitacyjne, wczasy odchudzające, konferencje, szkolenia, narady, wypoczynek grupowy dzieci. Sprzedaż odbywa sie poprzez biura podróży lub online.

Fundusz Wczasów Pracowniczych powołany został w 1949 roku jako instytucja związkowa organizująca wypoczynek rodzinny pracowników fabryk i urzędów.

 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 29.04.2010
Aktualizacja: 29.04.2010