Gala otwarcia Mercure Hotel Szklarska Poręba i Resturacji Bergo by Mateusz Gesslera

Udostępnij artykuł

20 października w Hotelu Mercure w Szklarskiej Porębie odbyła się huczna Gala otwarcia hotelu oraz restauracji Bergo Mateusza Gesslera. Wydarzenie poprowadził Olivier Janiak, a gwiazdą wieczoru była Ania Wyszkoni z Trio. 

Karol Dąbrowski, Maciej Wandzel, Artur Wach, Mateusz Gessler

W gali udział wzięło ponad 120 osób, a na długiej liście zaproszonych gości znalazły się osobowości medialne, artyści, przedstawiciele lokalnych władz, a także mediów. M.in.: Agnieszka Dygant, Joanna Jabłczyńska, Natalia Janoszek, Beata Sadowska, Agnieszka Litwin, Małgorzata Pieńkowska, Rafał Jonkisz, Żabson, Blowek, Kapcer Błoński, Kuba Szmajkowski, Łukasz Kędzior, a także wiele innych znakomitych osób.

Zadbaliśmy o każdy najmniejszy detal wydarzenia, aby zaproszeni goście mogli rozgościć się w naszym hotelu, poczuć jego klimat i doświadczyć wyjątkowej gościnności – mówi Daniel Kasieczka, dyrektor generalny Hotelu Mercure.

Gala rozpoczęła się kolacją degustacyjną przygotowaną przez Mateusza Gesslera wspólnie z szefem kuchni Andrzejem Sawką oraz Robertem Kondziela. Wieczorną podróż kulinarną goście rozpoczęli od ceviche z troci fiordowej i pierogów z jagnięciną, a kaczka pieczona ze śliwkami podbiła podniebienia gości. 

Artur Wach, prezes zarządu Condo.pl podsumował pierwsze miesiące funkcjonowania nowego obiektu Grupy: Za sukcesem naszego obiektu stoi wiele osób, którym chciałbym serdecznie podziękować. Za nami pierwsze 4 udane  miesiące funkcjonowania hotelu, a duże zainteresowanie gości oraz obłożenie na poziomie 85% jest dla nas świetną prognozą na kolejne miesiące.

O Mercure Hotel Szklarska Poręba

Hotel otworzył się 15 czerwca tego roku. Posiada 140 luksusowych pokoi i apartamentów. Strefę Spa & Wellness z siłownią, basenem, saunami, a także całorocznym jacuzzi zewnętrznym z widokiem na otaczającą naturę. Pierwsza restauracja Mateusza Gesslera zlokalizowana poza Warszawą zachwyca szykownym wnętrzem i wyjątkową atmosferą. Unikalne menu inspirowane regionalnymi tradycjami na nowo odkrywa historię kulinarną regionu. 

O Grupie Hotelowej Conod.pl

Grupa Hotelowa Condo.pl to prężenie rozwijająca się nowa grupa hotelowa na rynku hotelarskim. Jest częścią Condo.pl, która wspiera inwestorów indywidualnych chcących zarabiać na rynku nieruchomości. Celem grupy jest stworzenie konkurencyjnej i nowoczesnej marki w branży hotelarskiej, a także tworzenie najlepszych miejsc do wypoczynku w Polsce. Grupa zarządza: zespołem apartamentów w Pobierowie, Tremonti Ski & Bike Resort w Karpaczu, a także 4-gwiazdkowym Mercure Hotel Szklarska Poręba. W 2024 roku Grupa będzie zarządzać już 9 obiektami w górach i nad morzem, m.in.: Mövenpick Hotel Karpacz, Hôtels & Préférence Szklarska Poręba, Forest Międzyzdroje, Lido w Juracie oraz Vista Mikołajki.

Źródło: Mercure Hotel Szklarska Poręba

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 24.10.2022
Aktualizacja: 24.10.2022