Ghost kitchen na stacjach Amic Energy

Udostępnij artykuł

FoodBandits po sześciotygodniowym projekcie pilotażowym na wybranych stacjach Amic Energy, rozszerza współpracę o kolejne lokalizacje. Stacje benzynowe zamienią się w ghost kitchen i na nich będą przyrządzane posiłki.

Start-up FoodBandits stworzył koncepty gastronomiczne w postaci wirtualnych restauracji, działających wyłącznie na wynos, wykorzystując istniejącą infrastrukturę do stworzenia tzw. ghost kitchen. We własnej kuchni zlokalizowanej pod Warszawą, przygotowują dania w jakości restauracyjnej, a następnie rozsyłają do siedmiu centrów dystrybucyjnych i dostarczają do punktów partnerskich. Ten model biznesowy daje restauracjom dodatkowe źródło przychodów ze sprzedaży oferty food – tyle że pod markami wirtualnych restauracji.

Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni otwartością Amic na innowacje. Nasz start-up rewolucjonizuje branżę gastronomiczną i cieszę się, że dzięki temu partnerstwu będziemy mogli dotrzeć jeszcze szybciej do klientów w całej Polsce z “kuchennymi rewolucjami” i naszymi daniami – powiedział Co-Founder FoodBandits, Jędrzej Franek.

To pierwsza tego typu współpraca w Polsce, gdzie stacje staną się restauracjami, a kurierzy będą odbierali z nich gotowe dania i dostarczali do klientów popularnych aplikacji dostaw.

Źródło: Petrolnet.pl

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 14.02.2023
Aktualizacja: 14.02.2023