Gorąco Polecam. Smaki z nowym lokalem w Warszawie

Udostępnij artykuł

Grupa Enata Bread otworzy kolejną piekarnio-kawiarnię Gorąco Polecam. Smaki z piekarni w Warszawie. Marka dalej rozszerza swoją obecność w największych obiektach biurowych w Polsce i otwiera lokal w Lakeside, na warszawskim Mokotowie. Nowy lokal otworzy się już we wrześniu br. w nowoczesnym biurowcu będącym pierwszą inwestycją Atenor w Warszawie. Za wyłączną komercjalizację Lakeside odpowiada firma JLL Polska.

Enata Bread to grupa marek z branży piekarniczej (a także kawiarnianej). W ostatnich 4 latach zanotowała dynamiczne wzrosty: 300 proc. wzrost liczby lokali i 1300 proc. wzrost przychodów. Lokale grupy powstają w biurowcach, osiedlach mieszkaniowych, centrach miast, galeriach handlowych i na dworcach (w hub’ach komunikacyjnych). Grupa prężnie rozwija m.in. markę Gorąco Polecam. Smaki z piekarni.

Dzięki otwarciu kolejnego punktu Gorąco Polecam. Smaki z piekarni w budynku Lakeside na warszawskim Mokotowie, wszyscy pracownicy budynku oraz okoliczni mieszkańcy zyskają dostęp do świeżych, wysokiej jakości wypieków z ich ulubionej piekarni. Lokal zajmie powierzchnię na parterze budynku. Poza standardowym asortymentem znajdą się w nim również mini delikatesy – „Regał Smakosza”, a w nim produkty komplementarne na śniadanie, obiad czy kolację, np. dania gotowe, przetwory i soki.

Duży wybór wysokiej jakości produktów, jakie można znaleźć w Gorąco Polecam. Smaki z piekarni, to idealne uzupełnienie udogodnień w budynku Lakeside. Rozszerzy on ofertę gastronomiczną w biurowcu, a tego typu usługa jest niezwykle przydatna i atrakcyjna dla najemców, Cieszy nas więc fakt, że pracownicy Lakeside zyskają do niej dostęp. mówi Małgorzata Arseniuk, Senior Consultant, Office Agency, JLL.

To wspaniała wiadomość, że marka Gorąco Polecam. Smaki z piekarni zaistnieje w Lakeside. Jesteśmy przekonani, że design lokalu doskonale wpisze się w nowoczesną i komfortową architekturę jednego z najpiękniejszych centrów biznesowych na Mokotowie. Dzięki tej inwestycji wzmocnimy naszą pozycję w tej części Warszawy. To dla nas ważne miejsce – ważna dzielnica – z lojalnymi klientkami i klientami mówi Bartłomiej Rychcik, CEO ENATA BREAD.

Budynek Lakeside

Budynek Lakeside zlokalizowany jest przy ul. Szturmowej 2 i wyróżnia się wygodną lokalizacją, zachwycającą najemców zarówno wyjątkowym widokiem na zielony park i jezioro, jak i położeniem komunikacyjnym. Tuż obok znajduje się Uniwersytet Warszawski oraz w odległości kilkuminutowego spaceru stacje metra Służew i Wilanowska (3 przystanki tramwajowe). W bliskiej odległości znajdują się także przystanki tramwajowe i autobusowe, a dojazd do Lotniska Chopina zajmuje kilkanaście minut.

W Lakeside natura jest na wyciągnięcie ręki, nie tylko w przylegającym parku, ale również wewnątrz budynku, którego każdy zakątek jest wypełniony zielenią. Biurowiec wyróżnia się przestrzenią, która jest równie nowoczesna jak i ekologiczna. Inwestycja została zrealizowana z zachowaniem najwyższej staranności i jakości w kwestiach zrównoważonego rozwoju podczas całego procesu projektu. Budynek już na etapie budowy uzyskał certyfikat BREEAM, na najwyższym poziomie „Outstanding”, oraz certyfikat WELL na poziomie „Gold”.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj-czerwiec 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Okładka Nowości Gastronomiczne maj czerwiec 2024 Beata Śniechowska Tomasz Czechowski

Lakeside już teraz stanowi siedzibę dla firm takich jak: Lux Med, Grupa Polenergia, Hewlett Packard Enterprise (HPE), Bonduelle Polska czy Tetra Pak, a jego powierzchnia jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie została wynajęta w 90%. Zlokalizowany na Mokotowie biurowiec przyciąga najwyższej rangi polskich i międzynarodowych najemców, oferując korzystną lokalizację, szereg przyszłych udogodnień, m.in. lokale gastronomiczne, pełną infrastrukturę dla rowerzystów oraz stacje ładowania samochodów, rowerów i hulajnóg elektrycznych oraz wyjątkowy widok na sąsiadujący park i jezioro. Inwestycja oferuje łącznie 23 834 mkw. powierzchni biurowej. Za projekt architektoniczny biurowca była odpowiedzialna grupa 5 Architekci, natomiast firma budowlana PORR była jego generalnym wykonawcą.

Źródło: Enata Bread

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 28.06.2024
Aktualizacja: 28.06.2024