Green Caffè Nero z lokalem w Blue City

Udostępnij artykuł

Do grona najemców warszawskiego centrum handlowego dołączyło właśnie Green Caffè Nero, które oferuje kawę z najlepszych ziaren, szeroki wybór herbat, przekąsek i ciast.  To już 74. lokal sieci.

Green Caffè Nero z lokalem w Blue City
Green Caffè Nero z lokalem w Blue City

Green Caffè Nero to marka powstała z połączenia doświadczeń warszawskich kawiarni Green Coffee i międzynarodowej sieci kawiarni Caffè Nero. Od momentu otworzenia pierwszej kawiarni w 2003 roku, Green Caffè Nero pozostaje wierne misji, która przyświecała jej fundatorom: prawdziwa kawiarnia powinna stanowić centrum lokalnego życia. Być miejscem, w którym filiżanka świeżo parzonej kawy, miły i profesjonalny personel oraz wystrój wnętrza sprawi, że każdy poczuje się jak w domu.

Tak jest też w przypadku Blue City, gdzie Green Caffè Nero zajęła miejsce na głównym placu centrum przy fontannie (wcześniej znajdowała się tu pijalnia E. Wedel). Aranżacja kawiarni została oparta o naturalne materiały: drewno, kamień i metal. Wygodne meble, ręcznie rzeźbiony i indywidualnie projektowany dębowy bar, płytki ceglane ręcznie formowane.

Green Caffè Nero oferuje kilka rodzajów kawy z codziennie wypalanych ziaren, 20 rodzajów herbat, zioła, zimne napoje i gorącą czekoladę. Wszystkie przekąski, kanapki oraz ciasta są przygotowywane przez kucharzy sieci z wysokiej jakości składników. 

W Blue City Green Caffè Nero jest czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00- 22:00,
a w niedziele niehandlowe od 10:00 do 20:00.

Green Caffè Nero pozostaje jedną z najprężniej rozwijających się niezależnych sieci kawiarni w Polsce. Posiada 64 kawiarnie w Warszawie, 5 w Krakowie oraz 5 we Wrocławiu. Wystrój każdej z nich jest współtworzony przez polskich artystów i rzemieślników; począwszy od schodów po wykończenie baru.

Źródło: Blue City

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 05.04.2023
Aktualizacja: 05.04.2023