Grupa Arche: działania, wnioski i perspektywy – LIVE z Władysławem Grochowskim

Udostępnij artykuł
W czwartek 21 maja o godz. 12:45 na profilu Facebook Świata Hoteli odbędzie się rozmowa na żywo z udziałem Władysława Grochowskiego, prezesa zarządu spółki Arche. Gospodynią spotkania będzie Karolina Stępniak, redaktor naczelna czasopisma Świat Hoteli oraz naszego portalu Horecanet.pl. Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału i zadawania pytań przed oraz w trakcie naszej transmisji.

W trakcie tego odcinka z cyklu naszych spotkań porozmawiamy m.in. o:
– działaniach podjętych dotychczas przez Grupę Arche w związku z pandemią;
– prowadzonych inwestycjach i najbliższych planach;
– rynku condo – sposobach łagodzenia skutków i optymalnych rozwiązaniach wobec bieżącej sytuacji;
– strategiach i kierunkach działań w trakcie oraz po ustaniu pandemii.

Podczas spotkania online widzowie i słuchacze będą mogli zadawać w komentarzach pytania, na które wraz z naszymi gośćmi postaramy się możliwie wyczerpująco odpowiadać.

Zachęcamy również do nadsyłania pytań i propozycji wątków dyskusji wcześniej na adres biuro@brogb2b.pl. Prosimy o wpis w temacie „Pytanie do Live’a z Władysławem Grochowskim.”

Cykl rozmów na żywo realizowanych za pośrednictwem profili facebookowych naszych czasopism: Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Sweets & Coffee rozpoczęliśmy 7 maja. Do kolejnych dyskusji zapraszać będziemy wybitnych ekspertów i praktyków oraz uznanych przedstawicieli sektora HoReCa. Nie zabraknie miejsca i prezentacji zainteresowanych dostawców produktów i usług.

Władysław Grochowski jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej, Teatralnej w Łodzi. Dwukrotnie był wójtem w gminie Trzebieszów. Mieszkańcy gminy wspominają go jako zaangażowanego w pracę, który traktował i zarządzał Urzędem Gminy jako prywatną firmą. W wieku 38 lat założył firmę Arche, która zaczęła działalność deweloperską polegającą na budowie i sprzedaży mieszkań w Warszawie. Spółka była jedna z pierwszych firm, które podjęły działalność deweloperską w Polsce. Pierwszą inwestycją była budowa 24 domów szeregowych przy ul. Królowej Marysieńki. W ciągu 25 lat spółka wybudowała około 6 tys. mieszkań i domów w Warszawie, Łodzi, Piasecznie, Konstancinie, Łochowie, sześć hoteli oraz Park Handlowy w Siedlcach. Dynamiczny rozwój spółki spowodował jej przekształcenie w Grupę Arche, która tworzy innowacyjne projekty na rynku deweloperskim, zaspokajając zmieniające się oczekiwania nabywców. Grupa realizuje kilka projektów rocznie, sprzedaje kilkaset mieszkań i lokali hotelowych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.05.2020
Aktualizacja: 18.05.2020