Grupa Dobry Hotel wydzierżawiła kolejny obiekt na Pomorzu

Udostępnij artykuł
[HOT NEWS – PREMIERA U NAS] To położony w Gdyni, na wzgórzu Świętego Maksymiliana Aparthotel Longstay. Grupa Dobry Hotel właśnie podpisała z właścicielem – Grupą Inwestycyjną Hossa SA – umowę na dzierżawę oraz zarządzanie obiektem.

Aparthotel Longstay oddaje do dyspozycji gości 27 pokoi i apartamentów o podwyższonym standardzie. Zajmują powierzchnię od 20 do 101 mkw. i są wyposażone w aneksy kuchenne. Dla gości udostępniono także salę śniadaniową z wyposażeniem oraz przestronny taras z widokiem na panoramę Zatoki Gdańskiej. Dodatkowo nowy obiekt zarządzany przez Dobry Hotel zapewnia całodobową recepcję i ochronę. Podziemną halę garażową, salę fitness wyposażoną w urządzenia firmy Technogym oraz saunę fińską i łaźnię parową.

Grupa Dobry Hotel zarządzała dotychczas 11 obiektami, zlokalizowanymi w całej Polsce. Należą do nich hotele: Arkon Park w Gdańsku, Różany Gaj w Gdyni oraz sopockie Villa Sedan i Aqua Sopot, Dom Zdrojowy w Jastarni, Hotel Mikołajki w Mikołajkach, Altus Poznań Old Town, Unicus Kraków Old Town i pięciogwiazdkowy Unicus Palace w Krakowie, Aquarion w Zakopanem, a także Moxy Warsaw Praga Hotel. Teraz do tego portfolio – jako 12 obiekt – dołączył Aparthotel Longstay.

Spółka rozpoczęła działalność w 2004 r. i od samego początku skupia się na zarządzaniu dzierżawionymi obiektami hotelowymi. Zaś sama nazwa Dobry Hotel ma być potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych w obiektach grupy ich gościom.

Grupa Inwestycyjna Hossa SA jest liderem trójmiejskiego rynku deweloperskiego i jedną z pierwszych firm tej branży w Trójmieście. W ciągu ponad 30 lat swojego istnienia firma zrealizowała ponad 40 wielofunkcyjnych projektów deweloperskich. Obejmują zarówno nieruchomości mieszkaniowe, biurowe, handlowo-usługowe, jak i hotelowe. Deweloper specjalizuje się w inwestycjach mixed-use projektowanych i realizowanych z dbałością o środowisko i zasady zrównoważonego rozwoju, czego przykładem jest gdański Garnizon czy inwestycje dewelopera na terenie tzw. Gdyni Zachód.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.