Grupa Hotelowa HSP rozwija zespół

Udostępnij artykuł

HSP Management, spółką zarządzającą grupą hoteli, rozwija swoje kompetencje w obszarze marketingu i sprzedaży. Z początkiem roku zespół tego działu powiększył się o dwie nowe osoby – Pawła Mroziaka, który objął stanowisko dyrektora oraz Alicję Truchel, z funkcją specjalistki.

Paweł Mrozik i Alicja Truchel

Paweł Mroziakobowiązki w HSP i przebieg kariery

W Warszawskim oddziale, oprócz prowadzenia działu sprzedaży i marketingu, będzie odpowiedzialny za komercyjne wejście na rynek nowego obiektu – Termy Karkonosze Resort & Spa.

Od prawie 20 lat zajmuje się turystyką i hotelarstwem. Zbierał doświadczenie w największych sieciach hotelarskich takich jak: Marriott, Starwood, Accor czy Hilton. W ostatnich latach działał w hotelach w Poznaniu i Krakowie, gdzie był odpowiedzialny za strategię sprzedaży i marketingu.

Alicja Truchel – obowiązki w HSP i przebieg kariery

Jest odpowiedzialna za marketing, branding, PR, prowadzenie biura prasowego i mediów społecznościowych obiektów należących do HSP.

Od 5 lat związana z marketingiem i public relations. Zajmowała się m.in. tworzeniem strategii komunikacji marketingowej, organizacją działań reklamowych, prowadzeniem mediów społecznościowych i public relations. Uprzednio związana z agencją Havas Creative Network oraz firmą AdviseU.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

O HSP Management

Jest renomowaną spółką zarządzającą grupą hoteli, znaną między innymi z obsługi ekskluzywnych obiektów takich jak Szczawnica Park Resort & SPA *****, Hotel Batory***, a już niebawem, również z nowego, luksusowego obiektu Termy Karkonosze. Do grona grupy hotelowej należą również Apartamenty Szczawnica, w których skład wchodzi Willa Tęcza i Apartamenty Eko.

Źródło: HSP Management

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.


Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 07.03.2024
Aktualizacja: 07.03.2024