Kolejna inwestycja hotelowa właścicieli Szczawnica Park

Udostępnij artykuł

Grupa Hotelowa HSP Management, z Grzegorzem Gackiem na czele, do której należą m.in. Hotel Szczawnica Park Resort & Spa oraz Hotel Batory poszerza swoje portfolio. Będzie nim kompleks Termy Karkonosze Resort & SPA.

Termy Karkonosze Resort & SPA

W ramach obiektu działać będzie pięciogwiazdkowy hotel z restauracjami, kompleksem SPA & wellness, a także 265 apartamentami, zarówno dla rodzin, jak i dla osób poszukujących intymności i spokoju w strefie kameralnej.

Na lokalizację naszej inwestycji wybraliśmy tereny Kotliny Jeleniogórskiej, bogate we wspaniałą naturę i piękne widoki. Dodatkowym atutem Staniszowa, gdzie powstają Termy Karkonosze, jest bliskość Karkonoszy oraz znanych górskich kurortów Karpacza i  Szklarskiej Poręby opowiada Paweł Witkiewicz, członek zarządu kompleksu.

Misją HSP Management jest kultywowanie tradycji hotelarskich poprzez dostarczanie Gościom wyjątkowego serwisu, a także niezapomnianych wrażeń z pobytu w pięknych polskich lokalizacjach. Odpowiadając na potrzeby naszych Gości, poszerzamy naszą grupę hotelową o kolejne urokliwe miejsce. Goście, którzy doświadczyli naszej gościnności w Pieninach, będą mogli odpocząć również w Karkonoszach, mając gwarancję jakości obsługi, kuchni, produktów i designumówi Grzegorz Gacek, członek zarządu kompleksu i prezes zarządu HSP Management. 

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień

Obiekt będzie wykorzystywał energię ze źródeł odnawialnych, co zapewni możliwość korzystania z dedykowanych basenów – w tym basenów zewnętrznych – przez cały rok. Przed napełnieniem basenów oraz jacuzzi, wodzie nadaje się optymalną dla rekreacji i wypoczynku temperaturę w przedziale 28-36°C.

W ramach obiektu działać będzie pięciogwiazdkowy hotel z ekskluzywnymi restauracjami, kompleksem SPA & Wellness, a także przestronnymi apartamentami, zarówno dla rodzin, jak i dla osób poszukujących intymności i spokoju w strefie kameralnej. W Termach Karkonosze Resort & Spa będą znajdować się 3 strefy mieszkalne: rodzinna, kameralna i hotelowa. Oprócz tego: baseny, SPA ze strefą gabinetów zabiegowych, dwie restauracje, sale konferencyjne, lobby bar i klub dla dziecidodaje Grzegorz Gacek. 

Strefa rodzinna, w której znajduje się 126 pokoi, zostanie otworzona przed sezonem wakacyjnym roku 2024, a część hotelowa i strefa kameralna będzie oddana do użytku do końca tego roku. Generalnym wykonawcą obiektu jest Atlas Ward, zaś całościowy projekt architektoniczny przygotowało Q2 Studio.

Termy Karkonosze położone są w miejscowości Staniszów – jest to 9 km od miasta Jelenia Góra, na terenie Wzgórz Łomnickich, w obrębie Kotliny Jeleniogórskiej, w pobliżu uzdrowiska Cieplice.

Źródło: HSP Management

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 20.02.2024
Aktualizacja: 20.02.2024