Hotel Belmonte w Krynicy-Zdroju otwarty

Udostępnij artykuł

Obiekt znajduje się u podnóża Góry Krzyżowej, bezpośrednio przy stoku narciarskim Henryk Ski i w pobliżu centrum uzdrowiska Krynica-Zdrój. – Belmonte jest miejscem, w którym pozytywna energia ma swoje źródło.  Najbardziej dumni jesteśmy z naszej gościnności, a cały zespół dba o nawet najdrobniejszy element pobytu gości. Tak, aby każdy odnalazł tutaj wymarzony spokój i relaks – zachęca Arkadiusz Labudda, dyrektor generalny.

Obiekt został zaprojektowany w stylu nowoczesnego uzdrowiska. Jego modernistyczna architektura została wkomponowana w krajobraz górski, a wnętrza nawiązują do bogatej historii Krynicy-Zdroju. Jedynie krótki spacer dzieli go od słynnego Deptaka oraz pozostałych atrakcji, jakie ma do zaoferowania to popularne uzdrowisko.

Na siedmiu kondygnacjach znajduje się 251 stylowych pokoi i apartamentów urządzonych z dbałością o detale. Z okien rozciąga się widok na panoramę Beskidu Sądeckiego, a także zazielenione patio. W hotelu dostępne są miejsca garażowe w podziemnym parkingu.

Gastronomia

Goście mogą korzystać z przestronnej restauracji oraz lobby baru wraz z tarasem widokowym. W restauracja Aura serwowane są dania łączące smaki wybitnej europejskiej kuchni górskiej z tym, co unikatowe w regionalnej kuchni Beskidu Sądeckiego. Menu a’la carte, której autorem jest szef kuchni Mirosław Jabłoński to przełamanie klasyki, ale także szacunek dla lokalności i sezonowości. W zróżnicowanym i efektownym menu bufetowym nie zabraknie codziennych pokazów live cooking oraz menu dziecięcego przygotowanego z wyjątkową uwagą.

Wypoczynek z rodziną lub spotkania biznesowe

Strefa SPA & Wellness powstaa w oparciu o filozofię wellbeing czyli nieustannej troski o najlepsze samopoczucie. Autorska oferta Moon Spa łączy innowacyjne technologie z bogactwem płynącym z natury. Specjaliści wykonują starannie dobrane do potrzeb masaże, zabiegi i rytuały w dziewięciu nowoczesnych gabinetach. Zaplecze wellness wyróżnia się bogatym kompleksem saunowym z sauną fińską, parową, solną, ziołową, rodzinną oraz grotą lodową. Goście mają do dyspozycji duży, bo aż 25-metrowy basen wewnętrzny. Także strefę relaksu z leżakami przy basenie, a także zewnętrzne jacuzzi znajdujące się na hotelowym patio i nowoczesną siłownię.

Belmonte jest hotelem przyjaznym rodzinom. Na dzieci czeka towarzyszka zabaw, czyli hotelowa maskotka: Lama Belama. Resort zapewnia rodzinom liczne udogodnienia, takie jak odrębną przestrzeń do zabaw – salę zabaw Belamy, szeroki pakiet animacji. Dodatkowo specjalną ofertę Kids SPA czy wieczorne bajkowe kino. Dorośli w tym czasie mogą zrelaksować się na zajęciach jogi lub aqua fitnessu, a wieczorem spędzić miło czas przy kieliszku regionalnego wina i muzyce na żywo. Dla całej rodziny dostępna jest wypożyczalnia elektrycznych rowerów górskich. Wszyscy goście otoczeni są pełną opieką hotelowego Concierge, który pomaga w zaplanowaniu czasu wolnego, górskich tras oraz atrakcji lokalnych. Hotel jest obiektem przyjaznym zwierzętom.

Belmonte to również miejsce przygotowane do spotkań biznesowych. Od nowocześnie wyposażonych trzech sal konferencyjnych, z których jedna pomieści do 500 osób, przez autorskie menu dopasowane do charakteru wydarzenia, po profesjonalną opiekę nad każdym szczegółem i na każdym etapie.

Hotel Belmonte należy do inwestycyjnej grupy deweloperskiej Belmonte Sp. z o.o. Sp. k. z Warszawy, która realizuje nieruchomości mieszkaniowe i wypoczynkowe w Warszawie oraz w miejscowościach wczasowych.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 07.06.2022
Aktualizacja: 07.06.2022